Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ветерану з села Рацеве вручили медаль за визволення області від окупантів
12 січня 2015, 14:12 Друк

Вже 70 років минуло з того часу, як визволили черкаську землю від фашистських окупантів. З нагоди відзначення цієї знаменної дати ветеранам області вручили ювілейні медалі. На Чигиринщині такою медаллю відзначили учасника Корсунь-Шевченківської битви, яка в його бойовому минулому стала першою битвою в житті. В пам’ять про героїчне визволення рідної землі ветерану Богданового краю, жителю села Рацеве, інваліду ІІ групи Великої Вітчизняної війни Лисенку Олексію Оникійовичу представники районної влади вручили ювілейну медаль «70 років визволення Черкаської області від гітлерівських загарбників». Про подію повідомляє сектор інформаційної політики, суспільно-політичних питань та зв’язків з громадськістю апарату Чигиринської райдержадміністрації.

Заступник голови районної адміністрації Лариса Порожня, вітаючи ветерана, зауважила, що нинішнє покоління завжди пам’ятатиме про мужність та героїзм наших ветеранів у найжахливішій в історії людства Великій Вітчизняній війні.

«Люди Вашого покоління і Ви особисто є взірцем для наслідування. У Вас ми вчимося любити і захищати Батьківщину», - зазначила Лариса Порожня.

Привітали Олексія Оникійовича також депутат районної ради Ігор Огиренко, голови районної та сільської організацій ветеранів Віктор Ключко та Юхим Квочка, які побажали ветерану міцного здоров’я та довгих років життя.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Ветерану з села Рацеве вручили медаль за визволення області від окупантів