Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Податкова прозоро натякає, що цього року найекономніший спосіб пересування – ходити пішки
13 січня 2015, 14:15 Друк

Державна податкова інспекція у м. Черкасах доводить до відома громадян, що з 1 січня 2015 року набрали чинності зміни, передбачені Законом України від 28.12.2014 р. № 71-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи". 

"Згідно з цими змінами, запроваджено транспортний податок, новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспорт, акциз на електродвигуни, а також відновлено акцизний збір на переобладнання автомобілів", - повідомила заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Анна Міщенко. 

Відтепер власники автомобілів з об'ємом бензинового або дизельного двигуна більше 3 тисяч куб. см і строк використання яких ще не досяг 5 років будуть зобов'язані сплачувати річний податок у розмірі 25 тисяч гривень за кожний об'єкт оподаткування. Жодних пільг для власників таких авто не передбачено. 

На нові автобуси акциз встановлений у розмірі 0,003 євро за 1 куб см двигуна, на старі - у розмірі 0,007 євро за 1 куб см. На автобуси, які експлуатувалися більше 8 років, ставка податку підвищується в 20 разів. На нові вантажівки, залежно від тоннажу, ставка акцизу встановлюється на рівні від 0,01 євро до 0,016 євро за 1 куб см. 

На автомобілі, які використовувалися не більше 5 років, ставка акцизу зростає удвічі, а понад 8 років - у 20 разів. 

"В якості компенсації зростання податків уряд скасував збір за першу реєстрацію автомобіля, який в залежності від об'єму двигуна становив від 3,82 до 69,99 гривні за 100 куб см.", - зазначила Анна Міщенко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Податкова прозоро натякає, що цього року найекономніший спосіб пересування – ходити пішки