Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Прокуратура допомогла поновити право на квартиру позбавленій батьківського піклування дитині
14 січня 2015, 14:18 Друк

Рішенням Придніпровського районного суду міста Черкаси задоволено позовні вимоги прокурора Черкаського району, якими захищено житлові права дитини, позбавленої батьківського піклування. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Так, у ході прокурорської перевірки встановлено, що службою у справах дітей в порушення вимог Закону України «Про охорону дитинства» не закріплено майно за малолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування. 

Зокрема, під час позбавлення батьків батьківських прав у суді ними не поставлено перед судом питання про накладення заборони на відчуження їх майна, а саме квартири, яка знаходить в місті Черкаси, в результаті чого не збережено житлові права хлопчика на користування вказаним житлом.

З метою захисту інтересів дитини прокуратурою Черкаського району до суду подано позовну заяву щодо накладення заборони на відчуження житла, що на праві приватної власності належить біологічному батьку хлопчика, якого позбавили батьківських прав.

Наразі позовні вимоги прокурора задоволено, а житлові права дитини поновлено в повному обсязі.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Прокуратура допомогла поновити право на квартиру позбавленій батьківського піклування дитині