Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

За результатами «чесних виборів» на Черкащині, розпочато 2 кримінальних провадження, та 6 особам уже оголошено про підозру
14 січня 2015, 17:05 Друк

Про хід розслідування кримінальних справ, порушених за фактами підкупу виборців, написав Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці Facebook.

За цей період за фактами підкупу в Черкаській області розпочато 2 кримінальних провадження — за фактами спроби вивезти людей на голосування в Одеську область, та будування «піраміди» в окрузі №198 (м.Сміла). 

Так, слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області повідомлено про підозру: Перкіну С.А., Стороженку Т.А., Цапуріну О.Ю., Толубу Р.В. та Бондаренку В.В. в організації масового підкупу виборців Черкаської області щодо голосування на користь одного з кандидатів в Одеській області, за ч. 4 ст. 160 КК України. 

30 грудня 2014 року кримінальне провадження за цим фактом направлено до суду з обвинувальним актом.

Також, працівниками міліції Черкаської області повідомлено про підозру Кульбашній Н.Г. за ч. 4 ст. 160 КК України, яка будучи членом виборчого штабу кандидата в народні депутати України Тимошенка В.А. (самовисуванець, до ВРУ не обрано) організовувала підкуп виборців на його користь.

Судячи з рапорту Міністра, в інших районах Черкащини вибори відбулися чисто.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин За результатами «чесних виборів» на Черкащині, розпочато 2 кримінальних провадження, та 6 особам уже оголошено про підозру