Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

З 16 січня до 1 лютого в Черкаському художньому музеї відбуватиметься фотовиставка «День-2014»
14 січня 2015, 17:11 Друк

Експозиція вміщує близько 200 світлин з числа переможців XVI Міжнародного Фотоконкурсу газети «День».  Вони обрані з понад 2 тис. фоторобіт, надісланих з усіх куточків України як фотографами-професіоналами, так і фотолюбителями в номінаціях «Події», «Особистості», «Український світ», «Життя як воно є», «Світ очима дітей» та в окремій номінації від міжнародної організації ПРООН «Будуємо нову країну разом». 

Відкриття фотовиставки відбудеться 16 січня о 12.30 в приміщенні Черкаського художнього музею (за адресою вул. Хрещатик, 259), її відкриє головний редактор газети «День» Лариса ІВШИНА

Як завжди, виставки «Дня» - це фотолітопис, як і чим жила Україна цей рік. А він став для всіх нас «концентратом викликів та випробувань»…

Значна частина світлин присвячена Революції Гідності на Майдані та війні на Сході країни. У фокусі – люди, які творять історію сьогодні, зазначають організатори. Втім, попри складні події, вирішено було не відмовлятися від фото, що надихають та несуть оптимізм. Без такого «щеплення оптимізмом» у нинішній ситуації ніяк не обійтися. 

Фотоконкурс «Дня», який проводиться щорічно від 1999-го року, і це найбільш масштабний соціальний проект газети, що поряд з іншими культурно-просвітницькими ініціативами видання (Бібліотекою «Україна Incognita», Літньою школою журналістики «Дня», премією ім. Джеймса Мейса «За громадянську позицію» та ін.) став вже її візитівкою. 

Традиційно усі відвідувачі виставки зможуть відчути себе членами журі, віддавши свій голос за найцікавішу, на їхній погляд, світлину. У день закриття виставки за результатами цього голосування буде оголошено володаря титулу глядацьких симпатій від Черкас.

Вхід вільний, окрім понеділка.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин З 16 січня до 1 лютого в Черкаському художньому музеї відбуватиметься фотовиставка «День-2014»