Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Черкаській області під час четвертої хвилі мобілізують понад 1,5 тисячі громадян
14 січня 2015, 17:13 Друк

Сьогодні в Черкаській райдержадміністрації відбулася нарада з сільськими, селищними головами, з питання четвертої хвилі мобілізації, проведення якої, відповідно до Указу Президента, заплановано з 20 січня. Про подробиці обговорення на своїй сторінці в Facebook повідомив голова РДА Костянтин Омаргалієв.

В.о. військового комісара Анатолій Тимошенко поінформував присутніх про аналіз мобілізаційної обстановки за період трьох попередніх черг. Загалом, було мобілізовано понад 100 тисяч осіб та понад 6 тисяч одиниць техніки. Четверта черга мобілізації буде проходити в три етапи. Загалом по країні до лав армії буде призвано 109 тисяч осіб. З Черкаської області планується мобілізувати понад 1,5 тисячі осіб та 200 одиниць техніки. 

«Якщо протягом третьої хвилі мобілізації з Черкаського району було мобілізовано 107 осіб, то орієнтовна цифра для четвертої хвилі - 200 осіб», - зазначив Костянтин Омаргалієв. 

За результатами обговорення питання четвертої хвилі часткової мобілізації та призову на військову службу у 2015 році, голова РДА рекомендував сільським та селищному головам підготувати на базі сільських та селищної рад пункти збору та оповіщення військовозобов’язаних, провести звірку карток первинного обліку військовозобов’язаних, що перебувають на обліку, з реєстраційними документами та фактичним проживанням громадян за місцем реєстрації, а також з обліковими даними військкоматів, бути готовими провести заходи з оповіщення мобілізаційних ресурсів, надавати військовому комісаріату допомогу у визначенні місця військовозобов’язаних, їх пошуку; залучати представників правоохоронних органів для виявлення техніки, яка знаходиться на обліку; всіляко сприяти роботі військово-лікарських комісій. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 Милана 14.01.2015 19:17
В интернет-издании "24" 23 декабря в 19.53 вышла статья, где юристы утверждают, что эта мобилизация незаконна! Цитирую:" АТО - это дело соответствующего центра при СБУ. И никак не вооруженных сил и гражданского населения." Мобилизация объявляется в случае введения военного положения во время войны. А у нас АТО, но не война. Интересно, почему этот факт никак не комментируется в соответствующих инстанциях?
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Черкаській області під час четвертої хвилі мобілізують понад 1,5 тисячі громадян