Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

14 січня 2015, 17:18 Друк

В Кам’янку до спортивної зали ЗОШ №1 на відкритий турнір із волейболу серед жіночих команд «Різдвяні зорі», виборювати перемогу прибуло 5 команд із міст Кам’янка, Чигирин, Чорнобай, Сміла, а також з  Кіровограду.

За збірну команду Чигирина грали: Наталія Ременюк, Ірина Ходосовська, Ярослава Кульшай, Наталія Дяченко, Надія Смолій, Людмила і Вікторія Захарченки.

Змагання проходили за коловою системою з трьох партій (до двох перемог). Чигиринські волейболістки перемогли команду Кіровограда (2:0), Сміли (2:0), поступились у тайм-брейку команді Чорнобаю (1:2) і не змогли взяти гору над господарями майданчика. Чигиринці мали перевагу в кінці другої партії та, на жаль, не реалізували свій матч-бол – рахунок 26:28. Золото турніру вибороли кам’янчанки, які перемогли усіх суперників. Команди Чорнобаю і Чигирина здобули рівну кількість очок (7) і за результатами особистої зустрічі чорнобаївські спортсменки отримали срібло турніру, а чигиринці – бронзу.

Організатори змагань всім учасницям вручили пам’ятні сувеніри, а переможцям і призерам – медалі та грамоти сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Кам’янської райдержадміністрації.

AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В жіночому волейбольному турнірі у Кам’янці чигиринська команда здобула «бронзу»