Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Чорнобаї завод продтоварів опалюється власними євродровами з соняшникового лушпиння
15 січня 2015, 18:21 Друк

Чорнобаївський завод продтоварів почав виготовляти євродрова з соняшникового лушпиння —паливні брикети циліндричної форми. Про це повідомляє Ecotown.

Спеціальне обладнання, яке дозволяє пресувати енергетичну біомасу без будь-яких шкідливих єднальних речовин, підприємство закупило наприкінці 2014 року. Виробництво екологічно чистого продукту вирішили організувати з лушпиння соняшникового насіння – адже такі євродрова по тепловіддачі не поступаються вугіллю. Наразі завод виготовляє 350-400 кг брикетів за годину або 5 тонн – на добу. Значну частину власного палива Чорнобаївський завод продтоварів використовує для опалення виробничих та адміністративних приміщень. 

«Соняшникові» брикети, калорійність яких становить 4800-5900 Ккал, підходять для різних типів опалювання приватних будинків, дров’яних котлів, камінів та для приготування їжі на грилі. При горінні євродрова не іскряться і не виділяють чадний газ.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Чорнобаї завод продтоварів опалюється власними євродровами з соняшникового лушпиння