Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Падіння автовиробництва зробило черкаський «Богдан» лідером зі звільнень в 2014 році
15 січня 2015, 22:57 Друк

В минулому році падіння виробництва автотранспортних засобів в Україні склало 43,3 % у порівнянні з 2013 роком. Про це йдеться в даних асоціації "Укравтопром". Згідно із їх даними, у грудні на українських заводах було вироблено 504 автотранспортних засоби, що на 92,1% менше грудневого результату позаминулого року.

Найбільше падіння відбулося в автобусному сегменті українського автопрому, де за дванадцять місяців було вироблено всього 906 одиниць техніки, або на 63,5% менше показника 2013 року.

Найбільшу кількість легкових автомобілів було вироблено на конвеєрі запорізького автомобілебудівного заводу - 12 779 шт. або 49% від річного обсягу виробництва цього виду автотранспорту в Україні.

Черкаський автоскладальний завод «Богдан» корпорації «Богдан-Моторс» виробляв автомобілі LADA, Hyundai Tucson, Elantra XD и Accent. Потужність заводу дозволяла виробляти 150 тис.автомобілів на рік. Невтішна економічна ситуація суттєво позначилася на абмітних планах підприємства.

Торік «Богдан» найчастіше ставав останнім місцем роботи черкасців, що в результаті отримали статус безробітних. За даними Центру зайнятості, протягом року було звільнено із ДП АСЗ №2 АТ АК "Богдан Моторс" 533 особи (переважно робітники - слюсарі, комплектувальники).

Цього року обласна влада сподівається на відновлення виробництва на автозаводі корпорації «Богдан» із його переорієнтацією на потреби оборонного комплексу. Зокрема, підприємство презентувало виготовлений броньований автомобіль, який випробував Президент Петро Порошенко.

За матеріалами vikka.ua.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Падіння автовиробництва зробило черкаський «Богдан» лідером зі звільнень в 2014 році