Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринщина прихистила 199-х переселенців та виплатила 10-м родинам 57 тис.гривень допомоги
16 січня 2015, 11:50 Друк

За інформацією управління соціального захисту населення Чигиринської райдержадміністрації, нині в Єдиній інформаційній базі даних про взяття на облік переміщених осіб по Чигиринському району перебуває 199 осіб, переміщених із тимчасово окупованої території та районів проведення АТО. З них 42 дитини, 9 інвалідів, 100 пенсіонерів, 48 працездатних громадян. Загалом 118 сімей.

Питання щодо призначення різних видів соціальних допомог переселенцям розглянуто днями на засіданні відповідної комісії під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Лариси Порожньої.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Слупська повідомила, що до управління звернулося 20 сімей. Вони, відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», перебувають на обліку як одержувачі допомог із кількості переміщених осіб. (12 осіб отримують допомогу при народженні дитини; 3 особи отримують допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку; 5 осіб отримують допомогу на дітей одиноким матерям).

Окрім цього, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 року № 189 «Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину, або місце проживання їх невідоме» перебуває на обліку 1 одержувач тимчасової державної допомоги. А згідно із Законом України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» на обліку перебуває 1 одержувач допомоги на дитину, над якою встановлено опіку чи піклування.

На обліку в управлінні перебуває 4 особи, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Відповідно до Закону України  «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»  на обліку в управлінні перебуває 5 осіб.

За призначенням щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції,  звернулось 100 сімей.

Адресну  допомогу призначено 89 сім’ям, відмовлено - 6 сім’ям (у власності є будинок поза зоною АТО). Станом  на 12.01.2015 року щомісячну адресну допомогу виплачено 73 сім’ям на суму 114,3 тис. грн.

Відповідно до розпоряджень голови районної ради з районного бюджету протягом 2014 року матеріальну допомогу виплачено 27 сім’ям з числа переміщених осіб на загальну суму 7,9 тис. грн.

В ході роботи комісії розглянуто 2 заяви громадян з числа переміщених осіб. Комісія вирішила, що потребують допомоги обидві сім’ї, оскільки в їх складі  є діти – інваліди, які потребують коштів на лікування та реабілітацію.

Заступник голови райдержадміністрації Лариса Порожня повідомила також, що з метою надання фінансової допомоги вразливим категоріям внутрішньо переміщених осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», та реалізації в області Проектної Угоди управління Верховного комісара організації об’єднаних націй у справах біженців управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації  сформовано списки вразливих категорій населення по Чигиринському району. До вразливих категорій населення відносяться: багатодітні сім’ї, батьки-одинаки та сім’ї, у складі яких є дорослі чи діти з інвалідністю. Станом на 01.01.2015 року виплачено одноразову фінансову допомогу 10 сім’ям на загальну суму 57,0 тис. грн. з числа тимчасово переміщених осіб.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринщина прихистила 199-х переселенців та виплатила 10-м родинам 57 тис.гривень допомоги