Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині мобілізуватимуть чоловіків 25-60 років та жінок-медиків
20 січня 2015, 15:22 Друк

Четверта хвиля мобілізації стартувала відсьогодні на Черкащині. До війська призвуть ще понад 2000 черкащан. Це – військовозобов’язані чоловіки, віком від 25 до 60 років. А також жінки, як буде така потреба (переважно медпрацівники). Мобілізованих направлять до навчальних центрів і військових частин на Чернігівщині та Львівщині. В області ретельно готувалися до цієї хвилі мобілізації. Про це повідомив на прес-конференції голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко

«Ми провели низку заходів щодо підготовки до четвертої хвилі мобілізації, – пояснює Юрій Ткаченко. – Оскільки по Україні відповідальні не лише комісаріати, а й керівники областей і районних адміністрацій. Ця мобілізація дасть змогу нинішнім бійцям перепочити та набратися сил. Має бути так, як із правоохоронцями. Вони перебувають у зоні АТО 45 діб, а потім ротація. Так вони морально готові до захисту Батьківщини». 

Правоохоронці за потреби допомагатимуть із пошуком військовозобов’язаних, які отримали повістки від військкомату. Хоча там усе ж розраховують на патріотично налаштованих громадян. 

«Натепер ми маємо низку проблем, пов’язаних із мобілізацією, – говорить обласний керманич. – Наприклад, щодо проходження медичного огляду. Тут, на жаль, подекуди діє корупція, яка дозволяє ухилятися від мобілізації».

Нагадаємо, четверта хвиля мобілізації складатиметься із трьох етапів. Два наступні розпочнуться у квітні та червні відповідно.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині мобілізуватимуть чоловіків 25-60 років та жінок-медиків