Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Прокуратура стверджує про вину працівника черкаського Держкомзему в завданні державі збитків на 2 млн. гривень
20 січня 2015, 15:32 Друк

Прокуратурою області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишнього співробітника міськрайонного управління Держкомзему у м. Черкаси та Черкаському районі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Слідством установлено, що колишній виконувач обов’язків заступника начальника міськрайонного управління Держкомзему у м. Черкаси та Черкаському районі не перевірив належним чином законність прийняття рішення сільської ради та виготовлених на підставі вказаного рішення 36 технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення індивідуального садівництва, громадянам загальною площею 2,21 га, які відносяться до категорій земель водного фонду, що стало підставою до незаконного отримання земельних ділянок, загальна  вартість  яких становить 1 948 338 гривень. 

За даним фактом слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області проводилось досудове розслідування кримінального провадження  за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України.

Наразі обвинувальний акт процесуальним керівником у кримінальному провадженні направлено до Придніпровського районного суду м. Черкаси.

За вчинений злочин підсудному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Прокуратура стверджує про вину працівника черкаського Держкомзему в завданні державі збитків на 2 млн. гривень