Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Активісти Народної ради Чигиринщини бояться, що Островського призначать головою райдержадміністрації без їхнього благословення
20 січня 2015, 15:33 Друк

Народна рада Чигиринського району заявляє про небажання місцевої громади бачити запропоновану кандидатуру Олега Островського на посаді керівника районної державної адміністрації. Про це активісти заявили на зустрічі з головою Черкаської обласної ради Валентиною Коваленко

Під час розмови активісти Чигиринської та Шполянської народних рад звернулись до голови обласної ради з проханням підтримати позицію своїх громад у питанні призначення на посади голів районних адміністрацій кандидатів «від народу», тобто тих, які пройшли народну люстрацію та здатні об’єднати місцеві громади.

«Ми сьогодні зіткнулися із проблемою нав’язування нам керівників, яких зовсім не сприймає громада, адже ці люди служили чи злодіяли при попередньому режимі. До того ж, все це робиться кулуарно, без врахування думки Народних рад й активістів майданів, дискримінуючи права й інтереси громадян. Ми таких керівників не хочемо. У них мета одна – захищати інтереси бізнесу, а не простих людей!», – заявили активісти.

Активісти Народних рад районів хочуть бачити головами райдержадміністрацій гідних представників громад. Зокрема, члени Народної ради Шполянського району зауважують, що запропонована ними до затвердження кандидатура Станіслава Бойка, за словами голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка, не пройшла затвердження в Адміністрації Президента України «по декількох критеріях». Однак, уточнюючи інформацію безпосередньо в Адміністрації Президента активісти дізнались, що жодних рішень щодо призначення будь-кого на посаду голови РДА не ухвалювалось.

«Люди стривожені. Нас сюди направили уяснити, яка там ситуація і яке остаточне рішення по призначенню керівника району. Адже ми не бажаємо, щоб колишні регіонали знову прийшли до влади й продовжили грабувати район… Звертаємось до Вас, Валентино Михайлівно, як представника інтересів громади області з проханням посприяти у вирішенні цього питання та допомогти нам відстояти інтереси наших краян», – зауважили представники Шполянщини.

«Звичайно, я звернуся до Юрія Олеговича із проханням звернути увагу на цю ситуацію, врахувати думку громади. Але ви маєте розуміти, чому ця проблема постала, що вашу думку «оминають». Навесні минулого року відбувалось погодження кандидатур на посади голів РДА у відкритому порядку: за «круглим столом» представники Народних рад і громад районів мали змогу обговорити й відстояти свою позицію щодо призначення запропонованої кандидатури від народу. Але згодом ми побачили, що не всі призначені посадовці на практиці підтвердили власну компетенцію й уміння. Тож і з’явилась потреба шукати людей професійних… В той же час, я переконана, що ми не повинні дискредитувати принципи Майдану, втрачати те, за що ми боролися й за що гинуть наші герої на Сході країни», – наголосила Валентина Михайлівна

Валентина Коваленко зауважила, що така проблема спостерігається не лише в Чигиринському і Шполянському, але й «в ряді інших районів Черкащини. Люди сьогодні налаштовані дуже критично та готові відстоювати власні інтереси, аби знову не залишитись поза вирішенням долі власного краю». 

За матеріалами відділу інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації обласної ради


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+9 #12 Аветисян з Боровиці 23.01.2015 13:57
Цитую О.ЧУПРИНА:
Шановні Чигиринці!Щойно мав телефонну розмову з районими активістами і отримав інформацію про дійсні(на переконання деяких членів народної ради) причини можливого звільнення голови РДА пана ДІСКАНТА.Виявляється він не погодився виконувати завдання губернатора щодо передачі земель сільгосподарського призначення бізнес-групі близькій до Ткаченка.Коли це в дійсності так,то честь і хвала вашому голові адміністрації.Борітеся за правду та інтереси району.Разом видалимо хапуг та корупціонерів з влади.

Пане Чуприна,Вам все правильно сказали тільки не всю інформацію виклали.Іще [censored] нагинав Дісканта на непрозорий тендер по школам,а той не погодився красти.
 
 
+15 #11 Фейк 23.01.2015 07:51
І справді- Дискант голова ніякий. Його рівень - Івківці. Це вірно. Але й Островський не варіант для району. Це загибель всього. Брехні і "кидалово"- стиль роботи цього пана. А Ткаченка за такі кадрові експерименти над Чигиринським і пр. районами пора відправляти у відставку.адже саме кадри основа роботи голови ода.
 
 
+4 #10 іван+ 23.01.2015 02:00
Побажання Чигиринцям всіляко допомагати, НАРОДНІЙ РАДІ бо ВАМ як нікому повезло стаким ГРОМАДСЬКИМ КОЛЕКТИВОМ, який бориться за звільнення ВАШОГО міста та району від КОРУПЦІОНЕРІВ, та пристосуванців, які за багато років керування довели район до зубожіння, та розграбування
 
 
+3 #9 іван+ 23.01.2015 01:50
Побажання, Чигиринцям всіляко допомагати, НАРОДНІЙ РАДІ бо ВАМ, як нікому повезло с таким громадським колективом, який бориться за звільнення ВАШОГО міста та району від корупціонерів, та пристосуванців які за багато років керування довели район до зубожіння та розграбування
 
 
+11 #8 Вячеслав 22.01.2015 19:46
Аргументы у [censored] для увольнения Дисканта были просто смешны! Озвучу одни из главных-инвестиции не идут в район,а сколько их пришло в область? Резиденция Богдана Хмельницкого не достраивается,а на чьём балансе находится эта резиденция?Скажу откровенно,что ни на местном,ни на районном балансе она не стоит. Теперь вопрос -имеет ли право руководство района напрямую вмешиваться в это строительство,ответ-нет. Если Вы, [censored], не удосужились привести более весомых аргументов для снятия с должности головы РДА,то Вы в своих потугах смешны. Хотя меня лично, отсутствие морально-этических качеств и отсутствие элементарных управленческих навыков господина [censored] уже давно не вызывает даже улыбки,а наоборот- горькое разочарование кадровой политикой нашего президента. Благодаря таким "руководителям",как [censored], рейтинг президента продолжает своё стремительное падение.
 
 
+18 #7 О.ЧУПРИНА 21.01.2015 21:18
Шановні Чигиринці!Щойно мав телефонну розмову з районими активістами і отримав інформацію про дійсні(на переконання деяких членів народної ради) причини можливого звільнення голови РДА пана ДІСКАНТА.Виявляється він не погодився виконувати завдання губернатора щодо передачі земель сільгосподарського призначення бізнес-групі близькій до Ткаченка.Коли це в дійсності так,то честь і хвала вашому голові адміністрації.Борітеся за правду та інтереси району.Разом видалимо хапуг та корупціонерів з влади.
 
 
+3 #6 Дніпро - 80 21.01.2015 19:55
Цитую Дніпро:
Шок. Значить це правда що Дісканта підпирають? За що?


В тому то і срава, що НІЗАЩО. Ніякої ініціативи, ніякого новаторства, управлінець ніякий, муму одним словом. Івківці його рівень та стихія. Що йому щиросердечно і бажаю.
 
 
+19 #5 Роман 21.01.2015 19:33
Цитую Гость:
Это не тот Островский,который любил цинично кидать на бабки тех.кто на него работал?
Він кида всіх підряд.Пару років назад він продав комбайна чоловікові,той взяв чималий кредит,щоб розрахуватися.Пан Островський наймає цього чоловіка,щоб той вже начебто своїм комбайном зібрав урожай на полях Островського.Після жнив Островський не розраховується,мотив ує це тим що розрахується після збору соняшнику.Ну власник погоджується (радіючи що й на соняшнику заробить копійчину) ,залишає комбайн на тракторному стані Островського,що знаходиться в с.Худоліївка.А коли повернувся через тиждень ,щоб підлаштувати комбайн,то застав лише те що від нього залишилося,одна гола рама.Пан Островський розпродав його по запчастинах.Не знаю чим закінчились суди,але чоловік той мабуть і досі виплачує кредит за те чого нема....
 
 
-2 #4 Дістало 21.01.2015 15:07
Дорогий друже Дніпро, Ви напевно не дуже знайомі із так званою народною радою яку представляє Романенко і його компанія. Так от, це люди повністю деградовані, які наділені якимись звірячими інстинктами, і іх використовують бувші активні регіонали для того щоб сіяти смуту в районі і треба відмітити що в них поки що це получається. ДІСКАНТ пообіцяв Романенку посаду першого заступника голови РДА в разі якщо вони добються його призначення на посаду голови РДА. От і творяться інтриги навколо посад, а люди нехай самі як можуть виживають.
 
 
+28 #3 Гость 20.01.2015 19:22
Это не тот Островский,который любил цинично кидать на бабки тех.кто на него работал?
 
 
+4 #2 Воля 20.01.2015 17:15
Чому активісти Народної ради Чигиринщини не запропонує свого кандидата? Критикувати ми завжди мастаки.
 
 
+10 #1 Дніпро 20.01.2015 15:38
Шок. Значить це правда що Дісканта підпирають? За що?
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Активісти Народної ради Чигиринщини бояться, що Островського призначать головою райдержадміністрації без їхнього благословення