Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Обласний бюджет вперше обговорювали до ухвалення, а не після
21 січня 2015, 00:37 Друк

Відкритий діалог між представниками громадськості та владцями відбувся вперше. Ініціювали його в Черкаській облдержадміністрації та облраді. Майже 2,5 години в Будинку рад дискутували про головний фінансовий документ області – бюджет-2015. 

– Цьогоріч ми формуємо обласний бюджет в умовах нової законодавчої бази, – наголосив на початку заходу губернатор області Юрій Ткаченко. – Він є збалансованим і соціально орієнтованим. Видатки загального фонду попередньо заплановані в обсязі 1,3 млрд грн.

У розробників бюджету громадські активісти переважно уточнювали видатки за окремими статтями. А також вносили свої пропозиції. Зокрема, щодо фінансування роботи громадських організацій, лікування хворих на ниркову недостатність, шляхи наповнення обласної скарбниці тощо. Голова громадянської мережі «Опора» Микола Макуха каже: із проектом бюджету попередньо ознайомився на сайті обласної ради. 

«Добре було б, аби там розміщували повний пакет документів щодо бюджету, – зауважує Микола Макуха. – Тоді б наша сьогоднішня дискусія була більш фаховою й не виникало багато питань, що криється за тими чи іншими формулюваннями. Я сьогодні надав дві пропозиції». 

Нинішнє обговорення бюджету виконавчий директор обласної благодійної фундації «Паритет» називає докорінною зміною в роботі влади. 

«Те, що вперше в цьому році вдалося провести таке обговорення на досить високому рівні за участі перших осіб області, дуже добре, – каже Сергій Гончар. – Сподіваюся, це не стане профанацією і озвучені пропозиції будуть подані на розгляд депутатів». 

Подбати про це пообіцяла голова обласної ради Валентина Коваленко. А ще – закликала громадських активістів й надалі подавати свої пропозиції. Тепер письмово.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Обласний бюджет вперше обговорювали до ухвалення, а не після