Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринські активісти пікетували сесію обласної ради, протестуючи проти призначення «інопланетян»
21 січня 2015, 16:33 Друк

Бюджетна сесія Черкаської обласної ради 21 січня розпочалася із пікету. Із плакатами у руках депутатів у залі зустріли активісти Чигиринського та Шполянського районів, повідомляє ГромЧе. Приводом пікетувати сесію стали наміри замінити голову Чигиринської райдержадміністрації Олександра Дісканта на добровольця «Айдару», засновника комплексу «Дикий хутір» Олега Островського

«Ми протестуємо проти підкилимних ігор, які ведуться сьогодні щоб змінити голову району Олександра Дісканта, якого підтримує громада, на такого собі Островського. Робиться це у таємному режимі, кулуарно, – розповідає голова Чигиринської народної ради Павло Романенко. – Обурює  той факт, що ми дізнаємося все фактично на останньому етапі. За нашою інформацією, рішення про призначення Островського вже передано Президенту на підпис! Ми шоковані таким цинізмом і абсолютним нехтуванням думкою майданівців».

Зі сцени на захист чинного голови райдержадміністрації виступає військовий пенсіонер, член Чигиринської народної ради Михайло Шмиголь.

«Досі головами району призначалися або інопланетяни, або люди без честі і совісті. У результаті Чигиринщина  була розграбована, – відзначає Михайло Шмиголь. –  Наш голова райдержадміністрації – людина порядна, контрольована громадою.  Але це не задовольняє облдержадміністрацію. Нам намагаються підсунути особу сумнівної репутації. Якщо голова облдержадміністрації вважає Островського героєм, то може забрати його собі. А нам дайте можливість працювати. Інакше будуть конфлікти!»

Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко відповів на закиди у свій бік. Зокрема, за його словами, є чималі претензії до роботи голови РДА Олександра Дісканта.  Незадовільною він називає його роботу у плані залучення інвесторів, збереженні історико-культурної спадщини.

«Я вже не кажу про інші соціальні показники і про роботу, яку потрібно проводити! – відзначив Юрій Ткаченко. – Сьогодні для мене важливо щоб у районі був керівник, який займався, як господарник, конкретними справами. Що ж до Олега Островського, то ця людина сьогодні захищає нашу країну зі зброєю в руках. І його хлопці – холодноярське козацтво і зараз знаходиться на передовій. Мені б не хотілося, щоб сьогодні у їхній бік сипався негатив».

На цьому інцидент було вичерпано, однак вже завтра у Чигирині відбудеться засідання народної ради, під час якого громадськість має намір вислухати обох фігурантів історії – чинного голову райдержадміністрації Олександра Дісканта та претендента на цю посаду Олега Островського. Відбудеться засідання о 12.00.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
-5 #4 мовчазний 23.01.2015 17:26
панове як може представляти інтереси майдану член лівої сили .який був в партії вітренко. військовий пенсіонер якого війська ??????, хто його видвинув у народну раду чигирина ????? хабарник - керувати районом не має права. а [censored] правий. в народну раду потрібно вибирати молодих а не тих яких виростила комуністична партія.
 
 
+10 #3 Мовчазна 23.01.2015 12:37
Що означає його хлопці? Вони громадяни України і захищають свою землюце їх обов"язок і конституційне право.А до чого тут островський.. Якщо він боєць добровольчого батальйону "Айдар" то повинен бути зараз там на передовій і воювати а не вимагати собі преференцій та посад. Його істеричні крики про " двічі простуджений, тричі контужений " з поданням результатів своїх клінічних аналізів на своїх сторінках в соц. мережі це просто непорядно по відношенню до тих хто дійсно перебуває в зоні АТО і щохвилини дивиться смерті в очі. А в очах цієї людини читається лише одне ВЛАДА будь якою ціною.
 
 
+22 #2 Остров 22.01.2015 13:30
Дискант і Островський достойні один одного. Їх треба прибрати разом із [censored]м.
 
 
-5 #1 Дістало 22.01.2015 07:56
На таке здатні тільки недалекогляні люди. Вони підставились з Діскантом по самі гланди, адже і до цих пір по Дісканту не закрита справа, а тепер чекаємо розвязки. Оце так поворот, невже ці псевдорадівці разом з діскантом і справді працюють на розхитування ситуаціі в краііні. якщо так то треба пару десятків АТОвців у відпуск прислати, ті хлопці швидко розберуться, і пояснять як треба Украіну любити.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринські активісти пікетували сесію обласної ради, протестуючи проти призначення «інопланетян»