Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Колегія Чигиринської райдержадміністрації розглянула проект районного бюджету на 2015 рік
21 січня 2015, 16:36 Друк

На засіданні колегії Чигиринської райдержадміністрації, яке відбулось 20 січня, розглядали наступні питання: про проект районного бюджету на 2015 рік та прогнозований на 2016-2017 роки; про проект програми соціального та економічного розвитку району на 2015 рік; проект районної цільової  програми «Цукровий діабет» на 2015 рік; про підсумки роботи у 2014 році згідно з вимогами Указу Президента України від 07.02.2008 № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення до органів влади та органів місцевого самоврядування» та ін.

Із проектом районного бюджету на 2015 рік ознайомив членів колегії начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Федченко.

Він зауважив, що запропонований  проект сформовано з урахуванням змін, внесених до Податкового та Бюджетного кодексів України. А також інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин, основних положень проекту Основних напрямів бюджетної політики, схвалених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 квітня 2014 року № 385-р, та завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, схваленою постановою Верховної Ради України від 11 грудня 2014 року № 26-VIII.

Зокрема: запроваджено нові види трансфертів (базова дотація, освітня субвенція, медична субвенція та інші); систему балансування  замінено системою бюджетного вирівнювання, яка передбачає горизонтальне вирівнювання податкоспроможності районного бюджету, залежно від рівня надходжень податку на доходи фізичних осіб на одного жителя; скасовано розмежування джерел загального фонду на власні та закріплені доходи; збільшено норматив відрахувань до районного бюджету податку на доходи фізичних осіб із 50 відсотків до 60; визначено зарахування орендної плати за водні об’єкти (їх частини) до районного бюджету за умови надання їх в оренду районними державними адміністраціями.

Начальник управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Олена Яковенко ознайомила присутніх із проектом програми соціального та економічного розвитку району на 2015 рік.

Як зазначила Олена Іванівна, програма базується на аналізі соціально-економічної ситуації, що склалася у 2014 році та прогнозних розрахунках основних показників економічного розвитку району на 2015 рік, які відображають наміри підприємств, організацій і установ району, місцевих рад щодо обсягів виконання робіт, виробництва продукції, надання послуг та соціального захисту населення. Заходи Програми спрямовані на реалізацію єдиної політики розвитку району шляхом об’єднання інтересів і можливостей місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, громадськості відповідно до стратегічних пріоритетів економічного та соціального розвитку області на 2015 рік.

У ході роботи колегії розглянуто всі питання порядку денного, прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Колегія Чигиринської райдержадміністрації розглянула проект районного бюджету на 2015 рік