Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Діяльні черкащани випадково знешкодили «брехунці» у пів-міста
21 січня 2015, 16:37 Друк

У Черкасах зникла 701 радіоточка дротового радіо. Це сталось у результаті самовільно демонтованих фідерних ліній радіомовлення жителями однієї з черкаських багатоповерхівок.

«Ми почали отримувати велику кількість звернень від черкасців, щодо зникнення радіосигналу, - повідомляє начальник управління інформаційної політики ОДА Петрова Олена. - Скарги поступають від жителів різних куточків міста».

Як з’ясувалось, по фідерних лініях радіомовлення, що були демонтовані з даху багатоповерхівки по вулиці Гоголя, 390, сигналом забезпечувалось майже пів міста, а саме жителів вулиць Гоголя, Паризької Комуни, Рози Люксембург, Благовісної, Пастерівської, Ільїна, Б.Хмельницького, Піонерської, Леніна, Чекістів, Громова; провулках: Макаренка, Поліграфічному, Ушакова, Архітектурному, Б. Хмельницького та бульвару Шевченка.

За інформацією начальника технічної служби ПАТ «Укртелеком» Василя Павленка, наприкінці грудня минулого року мешканцями будинку були самовільно демонтовані лінії радіомовлення, про що було повідомлено в міліцію та складений акт комісією представників «Укртелекому».

«Працівники філії готові відновити роботу радіомовлення на всіх вулицях, але в допуску бригади радіофікації до місцяпошкоджених ліній радіомовлення голова правління житлово-будівельного кооперативу відмовляє», - повідомляє Олена Петрова.

Для довідки: відповідно до п. 18 Статуту зв’язку СРСР, затвердженого постановою Ради Міністрів СРСР від 27.05.1971 №316 (діючого і на даний час), підприємствам зв’язку надається право споруджувати повітряні, кабельні та радіорелейні лінії зв’язку та лінії радіофікації, встановлювати засоби, що забезпечують їх безпечну експлуатацію на всіх земельних ділянках, в тому числі .... на дахах будівель ..... незалежно від того, у чиїм володінні або користуванні ці земельні ділянки, будівлі, мости і тунелі знаходяться (без стягнення плати за користування ними).


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Діяльні черкащани випадково знешкодили «брехунці» у пів-міста