Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В райдержадміністрації розглянули ситуацію з наданням пільг та субсидій
23 січня 2015, 11:42 Друк

Днями під керівництвом заступника голови Чигиринської районної державної адміністрації Лариси Порожньої відбулось засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань надання населенню пільг та соціальної допомоги, члени якої розглянули заяви громадян району щодо призначення їм різних видів допомоги.

За повідомленням управління соціального захисту населення райдержадміністрації, протягом 2014 року було проведено 13 засідань цієї комісії, розглянуто 678 особових справ, зокрема: 502 щодо субсидій, 165 по допомогах, 11 по пільгах. Також упродовж року відмовлено у наданні різних видів допомоги 46 особам.

У ході цього засідання комісії розглянуто 22 заяви: 16 – про призначення субсидії на придбання твердого палива, 5 – про призначення державної соціальної допомоги, 1 – про надання пільг на житлово-комунальні послуги за місцем проживання. Члени комісії уважно проаналізували подані громадянами документи і прийняли відповідні рішення щодо задоволення поданих заяв.

Начальник управління соцзахисту РДА Валентина Слупська зауважує, що «через засоби масової інформації (в газеті «Чигиринські вісті» та на сайті райдержадміністрації і районної ради) працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації регулярно надають вичерпну інформацію громадянам району щодо документів, необхідних для оформлення субсидій та інших видів допомоги».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В райдержадміністрації розглянули ситуацію з наданням пільг та субсидій