Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Децентралізація почалася: 8 дитячих спортивних шкіл області переведуть на утримання місцевих бюджетів
23 січня 2015, 14:16 Друк

Фінансування із Фонду соціального страхування 8-ми із 45-ти дитячо-юнацьких спортивних шкіл області припиняється. Нині вирішується питання щодо передачі їх на місцеві видатки. Про це повідомив у ході всеукраїнської селекторної наради на чолі з Міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим заступник губернатора – керівник апарату обласної державної адміністрації Віталій Коваль. Очікується, що на функціонування цих 8 спортивних шкіл області  буде виділено 1 416 400 грн. У цілому додаткова потреба, зокрема й на утримання апаратів фізкультурних спортивних товариств, становитиме близько 2,5 млн грн.

– Згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового  державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці»  з переліку видатків, що здійснювалися за рахунок коштів Фонду соціального страхування, виключені ті, що були спрямовані на фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, – пояснює заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Тож, відповідно до Бюджетного кодексу України, джерелом фінансування ДЮСШ визначено кошти місцевих бюджетів.

Під час селекторної наради Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов повідомив: «Відтепер основне навантаження з утримання спортивних шкіл лягає на місцеві бюджети, як і персональна відповідальність за їх збереження та функціонування – на місцевих керівників. Більше повноважень, які передаються на місця, в рамках політики децентралізації, означає і більшу відповідальність».

Довідково: В Україні діє 1567 спортивних шкіл, в яких займається понад 570 тисяч дітей. Минулого року від загальної суми їх фінансування 82 % коштів на спортивні школи йшло з бюджетів області, міст і районів, понад 13 % – виділялось Фондом соцстраху та 5,8 % – з позабюджетного фінансування.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Децентралізація почалася: 8 дитячих спортивних шкіл області переведуть на утримання місцевих бюджетів