Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області задля безпеки активізуються ДАІ та міліція
26 січня 2015, 16:01 Друк

У зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією на Сході України, правоохоронці звертаються до громадян з проханням повідомляти про підозрілі предмети та про осіб, котрі можуть чинити протиправні та провокаційні дії.

Як повідомляють в УМВС України в Черкаській області, працівники міліції нині вживають усі необхідні заходи, щоб унеможливити скоєння кримінальних правопорушень з використанням зброї та вибухівки, а також інших провокативних дій.

Якщо ви виявили предмет, який тривалий час знаходиться у людному місці без нагляду, особливо якщо до нього приєднані не характері деталі негайно телефонуйте на 102 і в жодному разі не намагайтесь перенести знахідку чи самостійно її розібрати. Наявність на дверях або вікнах (дроту, ниток, шнурів, важелів) – ще одна ознака можливої наявності вибухового пристрою.

У силу ситуації в країні активізує свою роботу і ДАІ. 

– Шановні громадяни, будьте пильні та уважні, – наголошує очільник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко, – просимо вас у випадку виявлення підозрілих осіб, груп людей, чи предметів, залишених у громадських місцях, транспортних засобах, негайно інформувати органи внутрішніх справ за номером телефону 102 або зателефонувати до чергової частини Державтоінспекції України за номером (044)272-46-59.

Телефон УДАI УМВС України в Черкаській області: (0472)36-02-02.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області задля безпеки активізуються ДАІ та міліція