Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринка здобула золото в чемпіонаті з боксу
27 січня 2015, 10:57 Друк

Нещодавно в Черкасах проходив чемпіонат області з боксу. Боксерський ринг комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» приймав 91-го учасника з шести районів області, якими були школярі та юніорки, жінки-молодь, а також жінки. Про це повідомляють в Чигиринській райдержадміністрації.

У змаганнях взяла участь тренер Чигиринської ДЮСШ Неля Лишенко. У ваговій категорії 54 кг вона здобула золоту медаль. Неля Михайлівна кандидат у майстри спорту України. Її наставником був наш земляк, Заслужений тренер України з боксу Андрій Мальований, який продовжує улюблену справу в м. Черкаси.

Тренуючи 32 вихованці Неля Михайлівна прививає чигиринцям любов до фізичної культури і спорту. Особистим прикладом доводить, що праця над собою та воля до перемоги не залишаються без уваги, а одні з перших дитячих змагань у їхньому житті можуть стати трампліном до серйозних досягнень.

3-8 лютого у м. Чернівці жінки змагатимуться за Кубок України з боксу. Тож побажаємо нашій землячці нових перемог і успішних стартів.

На фото Неля Михайлівна під час тренувань із юними боксерами.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринка здобула золото в чемпіонаті з боксу