Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині створили регіональну комісію з надзвичайних ситуацій
27 січня 2015, 13:16 Друк

Регіональну комісію з надзвичайних ситуацій створили в області за розпорядженням Кабміну. У понеділок там вирішили запровадити режим надзвичайної ситуації в Луганській і Донецькій областях. У решті – режим підвищеної готовності. Регіональні комісії підпорядковуватимуться новоствореній Держаній комісії з надзвичайних ситуацій на чолі із Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. Про це повідомив голова Черкаської ОДА на спільній прес-конференції із правоохоронцями. 

– Ми повинні зараз інвентаризувати всі об’єкти цивільного захисту, – зауважує Юрій Ткаченко. – Окрім того, перевірити наявність інженерної техніки, ліків, засобів захисту та харчів на складах. За потреби сформувати запит у новостворену єдину базу. 

Натепер Черкащину вже посилено патрулюють 650 правоохоронців із активістами. На в’їздах до обласного центру відновлять блокпости. Водночас місцеві ради мають спрямувати кошти на закупівлю автомобілів для патрулювання. 

– Загроза нині не тільки в Донецькій і Луганській областях, вона може бути й тут, – пояснює очільник області. – Я звернувся до керівництва «Укргідроенерго» та «Укрзалізниці» щодо посилення охорони стратегічних об’єктів. Зокрема, мосту через Кременчуцьке водосховище та Канівської ГЕС. 

В області вже діють 20 мобільних груп для ліквідації надзвичайних ситуацій. Цілодобово тут чергують 159 рятувальників і 112 автомобілів для пожежогасіння. Правоохоронці просять черкащан бути особливо пильними нині. Помітивши підозрілий предмет або людину – негайно телефонувати «102». 

– Прошу громадян із розумінням ставитися до перевірки правоохоронцями документів, особистих речей і вмісту багажників автомобілів, – говорить начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар. – Це – вимога часу. Також прошу проявляти активну громадянську позицію та пильність.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині створили регіональну комісію з надзвичайних ситуацій