Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Службовці черкаського ветсаннагляду щоденно отримували 2-4 тисячі хабарів
27 січня 2015, 13:18 Друк

Оперативники УБЕЗу викрили злочинну діяльність службовців Черкаського представництва регіональної служби ветсаннагляду на державному кордоні. Загальна сума хабарів, які вимагали зловмисники, обчислюється десятками тисяч гривень. Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Черкаській області

В ході реалізації матеріалів кримінального провадження, співробітники управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Черкаській області задокументували ряд епізодів протиправної діяльності керівника служби та його підлеглих. Посадовці, які відповідали за безпечність ввезених на територію України товарів, вимагали гроші за провезення вантажів без проходження санітарного контролю, за що майже щоденно отримували 2-4 тисячі гривень. 

Під час отримання чергового траншу, керівника підрозділу було затримано «на гарячому», безпосередньо на його робочому місці. Йому оголошено про підозру та обрано міру запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Щодо інших посадовців служби, наразі вирішується питання про притягнення їх до кримінальної відповідальності. Триває досудове розслідування.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Службовці черкаського ветсаннагляду щоденно отримували 2-4 тисячі хабарів