Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринець-кіборг потрапив у полон до бойовиків
27 січня 2015, 13:21 Друк

Наші полонені захисники з Донецького аеропорту просять рідних допомогти їх звільнити. Серед них – Вадим Павленко з Чигиринського району, повідомляє vikka.ua.

Противники запевняють, що готові віддати українських військових в обмін на своїх. Відео з записом кіборгів опублікували на каналі Youtube "Говорит "Москва".

«Я, Павленко Вадим Вікторович, житель Черкаської області Чигиринського району, прошу всіх, хто мене знає. Вставайте. Їдьте в Київ. Нас готові обміняти. Але наше керівництво не йде на поступки. Допоможіть", – звернувся чоловік.

Як повідомляли ЗМІ, протримавши оборону Донецького аеропорту понад 245 днів, українські збройні сили були змушені відступити. При цьому 16 «кіборгів» (так у народі називають захисників аеропорту) потрапили в полон.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+3 #2 партизан 02.02.2015 16:42
Влада, негайно вирiшуйте питання. Це ж нашi люди. Не сидiть i не протирайте штани,вирiшення долi однiеi людини це вже заслуга на все життя. Працюйте.
 
 
+7 #1 Совість 27.01.2015 18:49
Не Павленко а БАБЕНКО, всілякий інформаційний шлак Ремарка справно публікує а те що дійсно важливо для громади району вмістила в коротенькому повідомленні. Ганьба!!!! Навіть правильно прізвище написати не взмозі. Ось про долю таких солдат потрібно писати і шукаті можлівості як їх звільнити, а не всяку "галіматью" пишете, хто та які посади в цьому "засранську" займе.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринець-кіборг потрапив у полон до бойовиків