Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області сформували 16 рот охорони
27 січня 2015, 15:27 Друк

На території області є важливі державні, військові об’єкти та об’єкти регіонального значення. Останні охороняються за допомогою сил захисту на місцях, а в особливий період – ще й підрозділами охорони, інформує Вечірка.

В кожному районі створена рота охорони, а також від 3-5 загонів територіальної оборони. У роти відібрані і призначені військовозобов’язані, частина з яких пройшла одиночну підготовку. Вирішується питання про виділення коштів для придбання засобів захисту, зв’язку, придбано запас паливно-мастильних матеріалів.

– Вона готова зібратися й виконувати завдання. Загони оборони, а їх по області створено 62, формуються для організації руху спротиву для захисту свого регіону, – зазначив обласний військовий комісар Євген Курбет. – В ідеалі – це створення до п’яти загонів у кожному районі.

За словами голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, в плані тероборони області передбачено створення загонів, які у випадку військової агресії на нашій території отримують амуніцію, зброю і протягом 24 годин збираються у відповідному пункті.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області сформували 16 рот охорони