Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Чигирині в одній хаті задихнулися троє людей, які приїхали на похорон родички
27 січня 2015, 15:33 Друк

Надзвичайна ситуація трапилася в Чигирині на вулиці Богдана Хмельницького – приїхавши на похорон місцевої мешканки, гості задихнулися від отруєння чадним газом. Про це повідомляє «Газета по-українськи».

Вдосвіта в приватному будинку по вулиці Богдана Хмельницького виявили тіла трьох людей: 64-річного киянина Володимира Бучарського, його 58-річного брата Віктора із співмешканкою Галиною із Канева. Напередодні всі вони приїхали на похорон сестри чоловіків, 72-річної Лариси Покусайло.

"Нашу службу викликали сусіди. До будинку вранці прийшла колишня дружина одного із чоловіків. Ввечері вона пішла ночувати до сусідів, а брати покійної і жінка залишилися в сестриній хаті. Розтопили грубу, напевне, не знали в якому вона стані. Мамі скоріше всього пом'янули померлу. Перегріта плита була завішена ковдрою, яка згодом почала тліти. Вогонь перекинувся на ліжко, шафу, двері. Першим біля дверей лежав молодший чоловік. Друге тіло його брата було в будинку за метрів п'ять до виходу. Їх витягли, а в середину хати зайшли в апаратах, було настільки задимлено і горіло. Співмешканку одного з братів знайшли у кімнаті", - розповів начальник відділу інформації управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Черкаській області Олег Ткаченко.

Похорони Лариси Покусайло відбудуться сьогодні. Тіла двох її братів та співмешканку відвезуть в Черкаси на судмедекспертизу. Чоловіків поховають в Чигирині. Що стосується жінки, то потрібно буде з'ясувати хто вона і звідки.

"Я такого не пам'ятаю, щоб люди приїхали на один похорон, а тепер виходить, що треба ховати ще трьох осіб", - додав начальник Чигиринського райвідділу ДСНС.

Цей тиждень узагалі став нещасливим для чигиринців щодо їх поводження із вогнем — напередодні ввечері в Худоліївці від пожежі загинув 45-річний чоловік. Причиною стало паління в ліжку.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Чигирині в одній хаті задихнулися троє людей, які приїхали на похорон родички