Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Відео про хлопчика з Чигирина «підірвало» інтернет
27 січня 2015, 18:58 Друк

Новий сезон проекту "Кохана, ми вбиваємо дітей" розпочнеться 27 січня в ефірі каналу СТБ з історії про неправильне виховання хлопчика з Чигирина. Про це повідомляють у спільноті «Справжні Черкаси».

Теперішнім і майбутнім батькам буде корисно подивитися цей випуск, щоб вчитися на чужих помилках, бо на своїх - дуже дорого для себе і дітей.

Над цим відео уже кілька тижнів регочуть користувачі інтернету. 

«Справжні Черкаси» повідомляють, що хлопчика звуть Ісаак, і він живе у Чигирині. 

Звичайно саме відео на перший погляд дуже смішне, але якщо глибше глянути на проблему, то стає не дуже до сміху. Істеричний хлопчик Ісаак є жертвою недбалого батьківського виховання та навіть побиття.

Проект у жанрі реаліті «Кохана, ми вбиваємо дітей» створено за британським форматом «Honey, we’re killing the kids». Його герої – родини, в яких діти, як і їхні батьки, ведуть неправильний спосіб життя.

У ході програми ведучий показує батькам жахливий візуальний прогноз того, як виглядатимуть їхні діти в 40 років, якщо не змінити спосіб життя, який веде родина. Також ведучий видає «Біблію», в якій викладена покрокова інструкція, дотримуючись якої герої змінюються на очах протягом чотирьох тижнів!

Виховувати здорових та щасливих дітей і бути таким самому – непросто. Телеглядачі стають свідками переживань учасників під час подолання різних випробувань і складностей. Сім’ї-учасниці зриваються, але продовжують працювати далі для того, щоб наприкінці програми постати перед глядачами зовсім іншими.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+2 #6 Сусід 09.02.2015 23:03
Да це все показуха людині заплатили тому так знімали тільки дурню не замітно що це все наіграно.Я до речі знаю добре і Анжелу і Ісака так що заспокойтесь.Я безумовно не одобряюю такий варіант вона просто не розумна жінка що погодилась на цей проект........Но матеріальне перемогло......
 
 
+3 #5 Голос народу 09.02.2015 20:13
За такі проекти треба судить всих починаючи зі студії і закінчуючи ,,батьками,,
 
 
+4 #4 партизан 02.02.2015 16:47
Жах,i таких iдiотiв з рiзними вiдхиленнями близько 70% (сихiчнохворих).
 
 
+4 #3 Мамочка 30.01.2015 21:04
чому відео не грузиться? Де можна подивитися? Виложіть в ютуб
 
 
+15 #2 Света 28.01.2015 00:41
Женщина, унижающая своего собственного ребенка считает себя матерью?!
[censored], заслуживающая неуважения. Да она не может быть матерью.
Я это смотрю и не понимаю, почему съемочная группа не останавливает это безобразие. Даже ради программы нельзя допускать такого унижения маленького человека - его надо изолировать от этой женщины, срочно! Она изверг и не понимает этого.
 
 
-7 #1 іван 27.01.2015 22:18
Псевдо патріотам та керівникам Чигиринщини це якраз яркий приклад без відповідального. а можливо і злочиного господарювання соромно переглядати до якого стану довели людей
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Відео про хлопчика з Чигирина «підірвало» інтернет