Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Вся Україна спостерігає, чи стане малолітній садист із Чигирина добрим та співчутливим
28 січня 2015, 14:44 Друк

34-річна Анжела з Чигирина виховує 9-річного сина-садиста, з яким бояться вчитися в одному класі однолітки. З історії про чигиринського шибайголову Ісаака почався новий сезон шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей» на каналі СТБ, пише «Про все». Рідний батько хлопчика живе поруч, але посварившись з колишньою дружиною, він з сином бачиться рідко.

Анжела абсолютно не справляється з дитиною. Він відомий хуліган в рідній місцевості. 

У свої 9 років – він натуральний садист: він мучить тварин, без докорів сумління вбиває курей і кішок, в школі він знущається над однокласниками. Щоб інші діти змогли спокійно відвідувати школу, Ісаака перевели на домашнє навчання.

На проекті хлопчика протестував психіатр. Ісааку показували ролики з жорстокими кривавими сценами: леви розривають жирафа, удав душить і з’їдає кролика – хлопчика бавили ці сцени, і він хотів дивитися ще і ще.

Але виявилося, що все це відбувається з дитиною тому, що його мати Анжела жорстоко з ним поводиться. А він, будучи не в змозі чинити їй опір, свій гнів зриває на тварин і однолітків.

Мати б’є сина ременем з важкою залізною пряжкою, дерев’яною палицею, ображає його, принижує, кричить.

На проекті хлопчик опиниться в середовищі, де у нього з’явиться шанс виправитися і стати добрим і співчуваючим.

При цьому Анжела опиниться в ситуаціях, коли на власному досвіді вона повинна буде випробувати те, що відчуває її син, перебуваючи поруч з нею. Але головне випробування, яке її чекає – це життя без сина.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+2 #1 Дніпро 28.01.2015 17:25
Бідна дитина. Це жорстоко для хлопчика виносити своє душевне сміття на загальний огляд. Думаю що їм краще забратися геть із Чигирина після цього проекту. Жити з ганьбою ще гірше ніж із садистом.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Вся Україна спостерігає, чи стане малолітній садист із Чигирина добрим та співчутливим