Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаській обласній лікарні повернули незаконну націнку на медикаменти
28 січня 2015, 14:47 Друк

Рішенням господарського суду задоволено позовну заяву прокуратури області про визнання недійсною угоди та стягнення на користь Черкаської обласної дитячої лікарні безпідставно виплачених коштів у сумі 26 тис грн.

Так, з’ясовано, що у 2014 році за наслідками реалізації процедури державної закупівлі між дитячою лікарнею та одним з підприємств міста укладено договір поставки медикаментів.

У подальшому на підставі додаткової угоди вартість медикаментів була збільшена та передбачало відшкодування підприємству сум, необхідних для сплати податку на додану вартість.

Однак, як встановлено прокурорською перевіркою, товариство, яке здійснювало поставку медикаментів, не повинно сплачувати податок на додану вартість, оскільки вказані медикаменти включені до переліку товарів, які не обкладаються цим податком, а основний договір взагалі не передбачав можливість збільшення вартості поставки.

За результатами перевірки та з метою захисту інтересів держави прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення з вказаного товариства зайво одержаних коштів.

Наразі судом позов задоволено, інформує прес-служба прокуратури Черкаської області. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаській обласній лікарні повернули незаконну націнку на медикаменти