Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Медведівські школярі зібрали передачу для бійців на передову
29 січня 2015, 12:30 Друк

У селі Медведівка, що на Чигиринщині, школярі збирали бійцям на фронт гуманітарну допомогу. Домашня консервація, теплі речі і найцінніше – саморобні обереги. Аби українські воїни цілими та неушкодженими поверталися додому. Про це йдеться мова в сюжеті телеканалу ВІККА.

Гуманітарну допомогу для фронту збирали не тільки школярі, а й вся Медведівка. Люди несли, хто що міг. Керівник місцевого краєзнавчого музею Богдан Легоняк вирішив передати бійцям навіть один зі своїх експонатів.

Богдан Легоняк, керівник музею: "Це наш Холодноярський прапор , прапор тих бійців, які воювали за Україну ще ті давні 18-19-20 роки. З одної сторони ось такий, з іншої сторони слова Тараса Шевченка. І ми вважаємо, що це є прапор якраз боротьби".

І ось о десятій ранку до медведівської школи під’їжджають волонтерські машини з Києва.

Одяг, домашня консервація та обереги – все, що зібрали діти грузять до машин. Волонтер Аля вже десять місяців живе між домом та передовою. Для наших бійців, вона і сестра, і мама, і близький друг. Мабуть тому і отримала позивний "Янгол". Дівчина каже, військові найбільше цінують саме дитячі подарунки, обереги та листи.

Позивний "Янгол", волонтер: "Самое ценное – это общение, самое ценное на самом деле. Связь с миром, между войной и миром – нитка. Это любовь, тепло, а сегодня ещё видели вот слёзы, детские слёзы. Я бы хотела, чтобы они больше никогда не появлялись".

Свою ляльку Володя теж поклав у коробку. Звідти її вже дістануть бійці, що несуть службу у прифронтовому Маріуполі. Хлопчик сподівається, що і його батькові хтось теж передасть оберіг. Щоб боронив його від ворожих куль на буремній Луганщині. Там він воює з літа.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Медведівські школярі зібрали передачу для бійців на передову