Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Громада із фахівцями формуватимуть стратегію розвитку Чигиринського району
03 лютого 2015, 11:53 Друк

Як модернізувати інфраструктуру району до сучасних потреб, якими мають бути кроки по збереженню і відновленню унікального природного середовища, у чому секрети успіху туристичного підприємництва? Ось лише кілька з питань, відповіді на які чигиринці шукатимуть під час сесії зі створення стратегії розвитку Чигиринщини. Вона має відбутися в козацькій столиці цими вихідними – повідомляє ГромЧе.

– Сьогодення вимагає від нас нових нестандартних підходів у розвитку територій. І відшукати їх непросто, адже триває війна. Але саме несприятливі умови якраз і стають поштовхом для зростання. Рух до нового розвитку області розпочнеться саме з Чигирина, – впевнена голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна.

Цей проект – продовження розпочатої минулого літа роботи над стратегією розвитку області. В серпні за ініціативи Громадянського руху «За процвітання Черкащини» відбулась масштабна стратегічна сесія, в якій взяли участь 300 представників громади, та міжнародні експерти. Тодішні напрацювання представники Громадянського руху доєднали до Стратегії розвитку, що почала створювати обласна державна адміністрація. Але це тільки початок.

– Нам вдалося напрацювати чимало цікавих підходів та ідей. Є ті, що вже були впроваджені і дають результат, – відзначає Наталія Нетовкіна. – Зрештою ми прийшли до рішення, що подібні стратегічні сесії мають відбутися і в районах. Адже кожен край Черкащини має свої унікальні особливості.

Першим районом, який отримає можливість для розвитку, став Чигиринський. Саме сюди 6-7 лютого прибудуть досвідчені фахівці, котрі допоможуть активній чигиринській громаді відшукати рішення поширених проблем. Робота відбуватиметься у кількох  напрямках, серед яких «Туристичне підприємництво», «Екологія», «Розвиток села», та інші. Із напрацювань окремих секцій згодом буде створено загальну стратегію розвитку Чигиринщини.

– Вже сьогодні до нас надходять пропозиції від учасників. Причому, найбільше цікавлять ідеї в сфері туризму, – констатує Наталія Нетовкіна. – Сподіваюся, сучасний підхід та громадська активність зрушать справу. Маючи таку природу та історичну спадщину, Чигиринщина стане центром розвитку туризму.

Зокрема, під час стратегічної сесії буде розкрито секрети налагодження успішного  «подієвого» та «зеленого» туризму. Організатори обіцяють надати зацікавленим чигиринцям вже готові формули, як розвинути туристичний бізнес та зробити його успішним.

За попередньою інформацією організаторів, стратегічна сесія відбудеться 6-7 лютого в Чигирині. Деталі про час і місце проведення сесії організатори обіцяють повідомити згодом.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+8 #1 Req 03.02.2015 15:13
Шановні Чигиринці, доводжу до Вашого відому, що на останній (бюджетній) сесії міської ради(27.01.15р), секретарем міської ради була зроблена спроба встановити собі щомісячну доплату за "складні умови праці" в розмірі 50% посадового окладу, крім того щомісячну премію в розмірі 50% пос. окл, крім того преміювання до всіх державних святкових дат, крім того преміювання при виході у відпустку в 100% розмірі. Дуже приємно був вражений голосуванням депутатів - вони без жодних зволікань відправили шановну Олю працювати на голу ставку. При цьому зекономили не один десяток тисяч наших з Вами податків, мабуть всежтаки не відчувають ніякої "складності" в роботі тієїж Олечки. Звичайнож Оля не чекала цього і виглядала протягом решти сеії "обкаканою". Підсумовуючи - не такі вже і "антинародні" виявились депутати в МР, будемо тепер контролювати, щоб наша Оля, за доброю традицією, не підробила протокол і не встановила собі любій такі звичні "ЛЕГКІ" грошики-премії. Далі буде !!! Слава Чигиринщині !!!
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Громада із фахівцями формуватимуть стратегію розвитку Чигиринського району