Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаські підприємства не хочуть віддавати техніку на фронт
03 лютого 2015, 11:57 Друк

Третина військовозобов’язаних черкащан ще не дійшли до комісаріатів. Їх повторно сповістять або ж оголосять у розшук, як перше неможливе. Про це на координаційній нараді в ОДА повідомив заступник обласного військового комісара Ігор Яшкін. Загалом медогляд нині має пройти 2691 військовозобов’язаний. 

– Часто призовники не проживають за вказаною адресою або ж взагалі поїхали на заробітки, не повідомивши в комісаріат, – розповідає Ігор Яшкін. – Не завжди і місцева влада усвідомлює свою відповідальність за виконання мобілізаційних завдань. Наприклад, в Уманському районі військовозобов’язані не можуть прибути у визначений час, бо автобуси з деяких сіл ходять раз на три дні. 

В обласному військкоматі нагадують: порушник законодавства про військовий обов’язок і службу може поплатитися штрафом або навіть власною свободою. 

– На жаль, штрафи не надто великі, – наголошує заступник обласного комісара. – За порушення правил військового обліку, неявку на виклик без поважних причин тощо передбачений штраф від 5 до 7 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. За повторне порушення – від 10 до 15 неоподаткованих мінімумів. Водночас ухилення від призову за мобілізацією карається і позбавленням волі на строк від 2 до 5 років. 

Перед законом відповідатимуть і власники підприємств області, які відмовляються надавати техніку на вимогу. Хоча більшість, за словами голови Черкаської ОДА, все ж добросовісно ставиться до свого обов’язку. 

– Маємо тиждень, щоби виконати мобілізаційне завдання, – наголошує Юрій Ткаченко. – Тому я звертаюся до керівників району: активно доєднуйтеся до цієї роботи. Ви теж несете відповідальність. У кожному населеному пункті є авторитетні особи, яких можна залучати для пропаганди серед населення. У військо мають іти патріотично налаштовані люди, щоби не було дезертирства. 

Нагадаємо, всього під час четвертої хвилі до війська призвуть понад 2 тисячі черкащан. Також із області мобілізують більше сотні одиниць техніки національної економіки. 

Підприємства, що відмовляються виконувати військово-транспортний обов’язок (за інформацією Черкаського обласного військкомату) 

Христинівський район 

ТОВ «Кузьмина Гребля» 

Корсунь-Шевченківський район 

ПрАТ «Украгровибухпром» 

ТОВ «Агрохім-Корсунь» 

 Городищенський район 

ПП «Цеглабуд» 

ФГ «Царина» 

СТОВ «Симиренківське» 

Тальнівський район 

ТОВ «САТП 2304» 

ФГ «Шевченкове Л» 

ТОВ «Айова» 

ТОВ «Експрес-Т» 

ТОВ «Імпульс Плюс» 

ТОВ «А/Ф «Корсунь» 

ТОВ «Тальнівський завод «Мінводи» 

СТОВ «А/Ф «Зоря» 

ТОВ «Сиророб» 

ТОВ «Кочубій» 

Катеринопільський район 

СТОВ «А/Ф «Зоря»


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+3 #2 Воєнком 05.02.2015 10:50
В Чигрині скоро останній кривобоковий кран заберуть
 
 
+3 #1 Василь Бурдюк 03.02.2015 12:25
Цитата:
поїхали на заробітки, не повідомивши в комісаріат
Уважно читайте ст. 22 Конституції України: "Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод." та ст. 33 Конституції України: "Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом". Військовий стан введено на всій території України? Особа є підозрюваною , обвинувачуваною чи засудженою у вчиненні кримінального злочину? Законних підстав питати дозволу у воєнкома при переміщенні в іншу місцевість НЕМАЄ!!!
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаські підприємства не хочуть віддавати техніку на фронт