Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащани скаржаться на земельну корупцію, а чиновники «вже й так працюють краще»
03 лютого 2015, 12:01 Друк

Очільник області гостро розкритикував роботу тутешнього управління Держземагентства та реєстраційних служб. Усе – через шквал скарг від черкащан. Причому вони надходять звідусіль, зауважив Юрій Ткаченко на координаційній нараді в ОДА. Це підтвердили і керівники районів, яких заслухали по селекторному зв’язку. Хоча в самому управлінні Держземагентства твердять, що вже й так працюють краще, ніж іще торік. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

– Мова йде і про надання земельних ділянок без урахування думки громади та місцевої влади, – пояснює обласний керманич. – Також у нас є фермери, які роками обробляли землю, а потім втрачають її ледь не за день. Поки вони, приміром, збирають документи на переоформлення оренди, знаходяться особи, які поспіхом отримують ці наділи. Зрозуміло, за які «заслуги». Причому ці особи навіть не мають виробничої бази. Або інша ситуація: земельні ділянки пріоритетно отримують великі компанії, які не підтримують контактів із сільрадами та не створюють нових робочих місць. 

Голова обладміністрації має також претензії до реєстраційної служби. Хоча в обласному управлінні юстиції звітують: затримок із реєстрацією по Черкащині взагалі немає. І нарікають на брак кадрів. 

– Я постійно спілкуюся з підприємцями, – зауважує Юрій Ткаченко. – І знаю, як виникає така позитивна статистика. У реєстраційній службі просто просять заявників приносити договори на реєстрацію невеликими порціями. Так документи роками відлежуються на руках у підприємців. Більше того, я маю інформацію про те, що з людей і далі беруть хабарі за реєстрацію договорів. Тому, по-перше, прошу громадян, на зволікаючи, звертатися до правоохоронних органів. По-друге, негайно віднести всі свої заяви до реєстраційної служби, аби ми побачили реальну статистику. 

Зважаючи на це все, очільник Черкащини вимагає замінити весь керівний склад структурних підрозділів обласного управління Держземагентства та реєстраційних служб. На все про все – два тижні. Як посадовці самі не наведуть лад у земельній сфері – Юрій Ткаченко звертатиметься до Президента України.

 

Гаряча лінія: (0472) 45-32-14, 32-23-57, 36-11-13 (Черкаський обласний контактний центр)


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащани скаржаться на земельну корупцію, а чиновники «вже й так працюють краще»