Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринських рятувальників привітали протигазами
03 лютого 2015, 13:49 Друк

 

Нещодавно районним центром Управління ДСНС в Черкаській області підведено підсумки роботи за минулий рік. Про це інформують у Чигиринській РДА.

Привітати чигиринських рятувальників 16-ї державної пожежно-рятувальної частини прийшли куратор підрозділу – заступник начальника відділу організації заходів цивільного захисту Територіального управління, полковник служби цивільного захисту Олександр Бабак і голова райдержадміністрації Олександр Діскант.

Районний очільник зауважив, що «працівникам пожежної служби притаманні самовідданість, відповідальність, постійна готовність прийти на допомогу, здатність до самопожертви. Стабільна робота пожежних служб, їхній досвід і професіоналізм — гарантія спокійного життя чигиринців». Він побажав усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України.

Для забезпечення безпечної роботи під час гасіння пожеж голова райдержадміністрації подарував районному центру комплект сучасних протигазів. 

За високий професіоналізм в службовій діяльності та значний особистий внесок в розвиток служби цивільного захисту грамотами і подяками нагороджені: Тонов Олександр Миколайович, Кошовий Олег Анатолійович, Панченко Віктор Іванович, Мироненко Анатолій Миколайович, Саркісов Дмитро Ігорович, Ткаченко Олексій Анатолійович, Лисенко Олександр Володимирович, Берко Станіслав Олександрович і Антоненко Олександр Васильович.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+1 #1 Лохопед 05.02.2015 09:49
Цитата:
Чигиринських рятувальників привітали протигазами

Тепер якщо побачиш людину в противогазі на вулиці то знай - це пожежник :lol:
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринських рятувальників привітали протигазами