Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащину із зони бойових дій прибуло 23 людини
03 лютого 2015, 13:51 Друк

За вчорашній день, 2 лютого, з міст Дебальцево, Авдіїївка, Світлодарськ та Ясинувата спочатку до Києва, а потім до Черкас було вивезено 23 людей (у тому числі 2 дітей). Про це повідомляє ДСНС в Черкаській області.

У містах Донецької області, які протягом останніх днів піддаються постійному посиленому обстрілу з боку терористів, силами Державної служби з надзвичайних ситуацій продовжуються заходи щодо організації вивозу людей із небезпечної зони.

Так, за вчорашній день, 2 лютого, з міст Дебальцево, Авдіїївка, Світлодарськ та Ясинувата спочатку до Києва, а потім Черкас було вивезено 23 людей (у тому числі 2 дітей).

А саме: з міста Авдіївка вивезено 10 людей, з міста Дебальцеве 9 людей (у тому числі 1 дитина), з міста Світлодарськ 3 людей (у тому числі 1 дитина) та Ясинувата 1 людина.

Наразі фахівці У ДСНС в області, серед яких психолог, продовжують працювати у Києві у складі міжрегіонального штабу: зустрічають громадян, які залишають території проведення АТО, надають психологічну допомогу, уточнюють інформацію, організовують переїзд до місць тимчасового проживання у інших регіонах, а у разі, якщо ті виявляють бажання проживати у Черкасах, організовують переїзд та супровід, допомогають влаштуватись на новому місці.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащину із зони бойових дій прибуло 23 людини