Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Активісти вигадали як розвивати туризм на Чигиринщині
05 лютого 2015, 13:22 Друк

Чигиринці почали створювати подієвий календар району, щоб приваблювати туристів святами, фестивалями та цікавими дійствами впродовж усього року. Надихнули на цю ідею учасниці Руху українських жінок Черкащини (РУЖ), які вирішили сформувати такий календар для Черкащини. Про це пише ГромЧе (http://grom-che.com/blog/podieviy-kalendar-rozkazhe-pro-nezvich.html)

– На Чигиринщині і дійсно відбувається дуже багато цікавих заходів всеукраїнського, а деякі навіть міжнародного масштабу. Однак більшість із них мало відомі широкому загалу і саме це ми будемо змінювати , – розповіла громадська активістка Ольга Галушко.

Зокрема, суто чигиринськими «родзинками» будуть фестиваль рибалки,  Свято світлого меду, Етно-екологічний фестиваль «Яровій», та заходи, започатковані Громадянським рухом «За процвітання Черкащини» – міжнародний фестиваль «Покрова на Чигиринщині», та фестиваль «Дива Святого Миколая», що цього року має вперше відбутися на Чигиринщині. Окрім цього у календарі вистачатиме і маленьких місцевих колоритних свят.

– Нині ми активно співпрацюємо з сільськими громадами, громадськими організаціями аби максимально доповнити календар подіями, котрі можуть бути цікаві для туриста, – каже Ольга Галушко.

Інформацію про сам календар та про всі цікаві заходи активісти мають намір популяризувати через засоби масової інформації, аби про них дізналося якомога більше потенційних туристів.

– Чигиринщина має все, щоб бути туристичним осередком України. Тут дивовижна природа, багата історія, привітні люди, – відзначає ініціатор створення Подієвого календаря Черкащини, голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна.– Наша мета – щоб українці не шукали вражень за кордоном, а знали, що на Черкащині, і на Чигиринщині зокрема, є можливість не просто цікаво провести час, а духовно збагатитися.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Активісти вигадали як розвивати туризм на Чигиринщині