Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині проведуть акцію з підтримки бійців АТО
06 лютого 2015, 13:26 Друк

Благодійна акція «Прийди до серця, Україно, благослови добром мене» наприкінці минулого року прокотилася кількома районами області. У результаті – безліч дитячих малюнків, листів, поробок, оберегів було передано українським військовикам, які захищають країну у зоні АТО. Незабаром ця акція стартує і на Чигиринщині – рішення підтримати захід та допомогти у його організації було прийнято під час останнього засідання Руху українських жінок Черкащини (РУЖ). Про це пише ГромЧе.

– Ми всі прагнемо змінити ситуацію, якимось чином переломити її. Однак це неможливо без духовної складової. Нам усім потрібно об’єднатися. І цей захід – одна з таких можливостей, – відзначила під час засідання голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна.

За словами представника міжнародного руху “За Україну, її славу і волю” Людмили Турган, українські солдати неабияк цінують кожну річ, зроблену дитячими руками.

– Бійці ставляться до дитячих робіт з великим трепетом. Одразу ж чіпляють обереги на автомати, а малюнками часто заклеєно усі стіни там, де вони живуть, – розповіла пані Людмила. – Однак, поруч з цим, малюнок не нагодує солдата і не захистить його від кулі. Потрібно підтримувати наших воїнів і матеріально.

З метою зібрати необхідні речі для бійців АТО, учасниці РУЖі підтримали ідею створення на базі Координаційної ради Черкащини пункту збору допомоги для армії. Нині, за твердженнями волонтерів, військовики найбільше потребують теплих речей – светрів, рукавиць, шкарпеток, білизни, футболок, а також медикаментів (протизапальних, противірусних, препаратів від температури та розладів шлунку).

Допомогу можна приносити за адресою: Координаційна рада Черкащини, бульвар Шевченка, 352. Контактний телефон – (093)160-40-73


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині проведуть акцію з підтримки бійців АТО