Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаський слідчий поплатиться за затримання протестуючих
06 лютого 2015, 13:49 Друк

Слідчим відділом прокуратури області завершено досудове розслідування кримінального провадження стосовно слідчого Соснівського райвідділу міліції міста Черкаси, який 24 січня минулого року незаконно затримав громадян, які брали участь у проведенні акції протесту поблизу Будинку рад. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Прокуратура області продовжує вживати заходів для повного, всебічного і неупередженого розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних з проведенням акцій протесту, та притягнення усіх винних осіб до відповідальності.

Так, слідчим відділом прокуратури області завершено досудове розслідування кримінального провадження стосовно слідчого Соснівського райвідділу міліції міста Черкаси, який 24 січня минулого року незаконно затримав громадян, які брали участь у проведенні акції протесту поблизу Будинку рад. 

Підозрюваному інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 КК України – службове підроблення, ч. 1 ст. 364 КК України – зловживання владою та ч. 1 ст. 371 КК України – завідомо незаконне затримання. 

Судом на підставі клопотання слідчого прокуратури відсторонено посадовця від займаної посади. Наразі відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства сторона захисту ознайомлюється з матеріалами досудового розслідування.

Прокурор області постійно тримає на контролі хід досудових розслідувань кримінальних проваджень, пов’язаних з подіями "Євромайдану", і вимагає від підлеглих працівників проведення якісного розслідування та притягнення усіх винних осіб до відповідальності.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаський слідчий поплатиться за затримання протестуючих