Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринців запрошують формувати стратегію району
06 лютого 2015, 16:51 Друк

Стратегічна сесія зі створення стратегії розвитку Чигиринщини відбудеться у козацькій столиці у суботу, 7 лютого, за ініціативи Громадянського руху «За процвітання Черкащини».  Під час заходу чигиринці разом із фахівцями та тренерами відшукають рішення найважливіших для регіону проблем. Про це пише ГромЧе.

– Разом із активною громадою району ми сформуємо загальне бачення того, яких саме змін потребує Чигиринщина. А кваліфіковані експерти підкажуть як досягти бажаного, – анонсує захід голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна. 

Такий підхід вже встигли апробувати на Черкащині. В серпні за ініціативи Громадянського руху у Черкасах відбулась масштабна стратегічна сесія, під час якої громадські активісти з усієї області спільно з міжнародними експертами впродовж двох днів створювали стратегію розвитку Черкащини. Напрацювання учасників сесії стали частинкою Стратегії розвитку, що почала створювати обласна державна адміністрація. 

У Чигирині робота зі створення стратегії відбуватиметься одразу в кількох секціях. Одним із потужних напрямків стратегічної сесії має стати «Туристичне підприємництво». На думку запрошеного експерта з туризму, кандидата наук, громадського діяча Юлії Алєксєєвої, Чигиринщина і дійсно має усі передумови аби в майбутньому залучати сотні тисяч туристів на рік.

– Черкаську область, та Чигиринщину зокрема, я розглядаю як один із найбільш перспективних туристичних центрів нашої країни. Духовне, культурне, історичне та природне різноманіття регіону створює унікальні можливості, – вважає експерт. – Наприклад, у Франції, у свій час подібні регіони було виведено на рівень світових. У плані передумов Чигиринщина може навіть посперечатися із цими територіями! Однак задля цього потрібен правильний стратегічний підхід.

Під час сесії Юлія Алєксєєва та запрошені фахівці з Києво-Могилянської бізнес-школи обіцяють розповісти чигиринцям про конкретні інструменти та механізми, котрі дозволять залучити нових туристів вже в цьому році. Причому, як внутрішніх, так і іноземців. На думку експерта, не варто втрачати цю можливість, адже території, котрі можуть похвалитися розвиненим туристичним сектором – найбільш соціально-комфортні для життя. Тут завжди є робочі місця, розвивається інфраструктура та з’являються нові можливості в освіті. 

– Я впевнена, що сесія стане справжньою подією для Чигиринщини. Адже її основна мета – вказати шлях до успіху та підвищити рівень громадської активності, – відзначає Наталія Нетовкіна. – А саме ці два фактори, на мою думку, і є складовою успіху!   

Стратегічна сесія відбудеться 7 лютого у актовому залі Чигиринської районної ради за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 26. Реєстрація учасників розпочнеться о 8.50. До участі запрошуються всі зацікавлені.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+1 #3 Турист 08.02.2015 09:43
За счет одного туризма далеко не уедешь
 
 
+16 #2 Юрий 06.02.2015 23:28
На мой взгляд туризм и всё около него развивать конечно надо, но развитие промышленности и сельского хозяйства ,должно стать приоритетом. Даже ребёнку ясно, что туризм район не прокормит, не даст достаточные ресурсы для дальнейшего развития во всех сферах.
 
 
-2 #1 Медведівський мисливець 06.02.2015 17:31
Цікавий захід. Треба поіхати, а то наші Медведівські стратеги, сидять тут в тій конурі зарплату отримують, а на більше не здатні. А МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДІЙСНО Є.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринців запрошують формувати стратегію району