Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

П’ятеро бійців з Черкащини загинуло на Сході за два дні
09 лютого 2015, 14:24 Друк

За останні два дні на сході загинули п’ятеро бійців з Черкащини 6 лютого загинуло троє бійців. Серед них – син депутата Уманської міської ради Анатолій Слонський. Того ж дня загинув Віталій Вергій із Черкас. 45-річний чоловік був бійцем 128-ї гірсько-піхотної бригади. Він загинув у селі Рідкодуб на Донеччині, перебуваючи в оточенні. Про це інформує vikka.ua.

6 лютого загинув і Василь Ткаченко, уродженець села Воронівка Городищенського району. Трагедія сталася о 8 годині ранку. Чоловік загинув у результаті мінометного обстрілу в районі села Кримське Луганської області. Василь Ткаченко народився 1 січня 1968 року у село Воронівка, де і закінчив школу. Потім навчався в Гарбузинському профтехучилищі. Пішов служити. Служив за кордоном, зокрема, в Угорщині. Потім Василь Антонович одружився і жив у Донецьку. Але останнім часом жив у рідній Воронівці. Він пішов добровольцем захищати Батьківщину 7 серпня 2014 року. Був командиром танку.

7 лютого не стало двох бійців: зі Шполянщини та Маньківщини. Дані про загиблих воїнів уточнюються, повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин П’ятеро бійців з Черкащини загинуло на Сході за два дні