Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Райони області без попереджень перевірять на готовність до надзвичайних ситуацій
09 лютого 2015, 16:03 Друк

У райони навідаються ревізори. Вони перевірятимуть готовність на місцях до надзвичайної ситуації - інформують в Черкаській ОДА. Зокрема, захисні споруди, мобільні групи та матеріальні резерви. Про це на координаційній нараді в Черкаській ОДА повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту й оборонної роботи Олександр Криворучко. 

– Ці виїзди будуть раптовими, тобто без попереджень, – наголошує посадовець. – Ми вже перевірили мобільні групи для реагування на надзвичайні ситуації в Черкасах і Городищі. Тепер черга районів. Прохання до тамтешньої влади: пришвидшити інвентаризацію захисних споруд. Наприклад, Городищенський, Черкаський, Чорнобаївський, Шполянський, Монастирищенський, Канівський райони, а також Умань мають найгірші показники.

Загалом на Черкащині вже проінвентаризовано 52% захисних споруд. Це більше, аніж у середньому по країні. Натепер в області щодня засідає оперативний штаб. Його рішення, нагадує керівникам районів голова Черкаської ОДА, обов’язкові для виконання. 

– Це стосується і посилення патрулювання вулиць, і охорони небезпечних об’єктів, і роз’яснювальної роботи серед населення, і перевірки системи сповіщення, – зауважує Юрій Ткаченко. – На минулій сесії обласної ради ми, серед іншого, спрямували кошти на закупівлю спецавтомобілів для патрульних, а також на поповнення матеріальних резервів. Прошу попрацювати з місцевими бюджетами в цьому напрямі. 

Нагадаємо, на Черкащині також створено Регіональну комісію з надзвичайних ситуацій. Це все пов’язано з урядовим рішенням про запровадження стану підвищеної готовності по всій Україні. Як виняток – лише Луганська та Донецька області. Там запроваджено стан надзвичайної ситуації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Райони області без попереджень перевірять на готовність до надзвичайних ситуацій