Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ткаченко отримав догану від Президента і знає за що
16 лютого 2015, 11:36 Друк

Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про притягнення до відповідальності».

За недоліки в роботі з добору кандидатур на посади керівників місцевих державних адміністрацій оголосити догану голові Черкаської обласної державної адміністрації Ткаченку Юрію Олеговичу.

Указ розміщено на офіційному сайті глави держави

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко пояснив, за що отримав догану від Президента Порошенка:

– Я писав пояснювальну записку для Адміністрації Президента України. Цю догану я отримав через ситуацію з головою Тальнівської РДА Юрієм Нечаєм. Його, нагадаю, звільнено розпорядженням Президента України за корупційне правопорушення. Зокрема, за те, що за сумісництвом займався підприємницькою діяльністю.

Ясна річ, що за керівників районів саме я несу відповідальність. Бо подаю кандидатури до Адміністрації Президента. Тому вкотре наголошую: головними критеріями є професійний рівень, досвід і особисті якості претендента. Саме за цими критеріями ми зараз добираємо кандидатів на посади голів РДА. До того ж, у кадрової комісії Адміністрації Президента зараз набагато жорсткіші вимоги, ніж іще торік. Тому прошу громадськість це розуміти. Юрія Нечая мені у свій час рекомендувала «Народна рада» Тальнівського району. І вона за нього ручалася та вимагала призначення.

Зауважу, що віднині ми також жорстко та миттєво реагуватимемо на недоліки в роботі голів РДА. А тим паче на порушення ними законів.

Нагадаємо, 13 лютого голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко отримав догану від Президента України Петра Порошенка «за недоліки в роботі з добору кандидатур на посади керівників місцевих державних адміністрацій...


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Ткаченко отримав догану від Президента і знає за що