Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Засновниця Ювелірного Дому «Zarina» може очолити Чигиринщину
16 лютого 2015, 12:20 Друк

Громадські слухання відбулися сьогодні у Чигирині за участі активістів та керівників району, голови облдержадміністрації. Про це пише ГромЧе.

Під час заходу громадськості представили претендента на посаду голови райдержадміністрації. Уперше в історії Чигиринщини район може очолити жінка –громадська діячка, голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна. Звертаючись до чигиринської громади, вона представила власне бачення подальшого розвитку Чигиринщини.

– Я підприємець. І я за те щоб робити конкретні справи. Останні місяці моєї діяльності були тісно пов’язані із роботою над стратегією розвитку Чигиринщини і зараз ми на низькому старті, – відзначила Наталія Нетовкіна.

Своєю першочерговою задачею громадська діячка назвала відновлення сіл Чигиринщини, як нині занепадають.

– За останні десять років населення Чигиринщини зменшилося на 20 відсотків. Промислова продукція Чигиринщини – це усього один відсоток від виробництва Черкаської області. Тому ситуація просто жахлива і якщо так триватиме далі, то колиска нашої національної ідеї просто зникне. Тому своєю місією я бачу у першу чергу об’єднання усіх конфесій, громадських рухів задля того щоб Чигиринщина процвітала, – відзначила Наталія Нетовкіна.

Громадськість отримала нагоду поставити питання ймовірній очільниці району. Чигиринців цікавило, які саме справи громадська діячка має намір реалізувати в регіоні у разі призначення на посаду. А також яким саме чином збирається виконувати «об’єднавчу місію».

– Ніколи Чигиринщина не була промисловим чи аграрним центром.Однак сьогодні так сталося, що ми стали центром якихось розбратів і чвар. У районі є «гарячі» голови, чиє ставлення навіть до сільських голів зводиться до незрозумілих образ і навіть погроз. Тому дійсно консолідація на часі. Адже те, що відбувається нині – це прямий підрив нашої держави, – вважає сільський голова Стецівки Олександр Профатило.

За словами Наталії Нетовкіної, об’єднувати громадськість вона планує шляхом залучення всіх активних представників громади до нових перспективних проектів. Серед починань – відкриття нових спеціальностей на базі місцевих навчальних закладів, розвиток бізнесового туризму, і навіть організація діяльності підприємств легкої промисловості.

– Мені прикро усвідомлювати, що свою енергію, сили, знання ми спрямовуємо нині у деструктивне русло. Своє завдання бачу в тому, щоб створювати робочі місця. Якщо дати всім роботу і можливість розвивати район, тоді ця енергія працюватиме на спільну ідею та результат, – вважає громадська дячка. – На сьогодні, до розвитку району мені вдалось залучити багатьох фахівців всеукраїнського рівня. Невдовзі у Чигирині буде створено філіал Києво-Могилянської бізнес-школи. Окрім цього, у квітні сюди прибудуть президенти компаній. Серед них є мільйонери, мільярдери, депутати. Під егідою Києво-Могилянської академії відбудеться цікавий захід під час якого буде напрацьовано конкретні проекти з розвитку району.

Під час громадських слухань своє слово сказали і представники Народної ради. У ході дискусій, що часом переходили на особисті образи та чвари, стало зрозуміло, що активісти воліли бачити на посаді голови РДА нинішнього керівника району. Що ж до кандидатури Наталії Нетовкіної, то, на думку активістів, бізнес та владні повноваження не можна поєднувати.  На це голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко пояснив, що має ряд претензій до того яким чином розвивається район. Адже Чигиринщина нині на фоні інших регіонів виглядає чи не найгірше.

– Для мене важливо, що на посаду  може прийти самодостатня людина, готова вкладати навіть власні кошти у розвиток району. Сьогодні дехто кричить про олігархів. Але пані Нетовкіна не має бізнесу на Чигиринщині. Зате її справи говорять самі за себе, – відзначив Юрій Олегович, спілкуючись з пресою. –На її підтримку виступають сільських голів, освітяни, депутати районної ради, громадські організацій  і навіть святі отці. Вважаю, потрібно дати людині шанс.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
-2 #1 Gaidamaka 16.02.2015 20:52
Ой як чудово тепер заживем! Цікаво а чому вона сюди лізе на голову адміністрації?Маже знову будуть гроші вливать в Підкову?
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Засновниця Ювелірного Дому «Zarina» може очолити Чигиринщину