Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Друг дітей» Володимир Олійник проливав крокодилячі сльози в ефірі російського ОРТ
17 лютого 2015, 15:27 Друк

Екс-мер Черкас, колишній народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник обридався в ефірі російського телеканалу ОРТ, переповідаючи страшилки про нещасних дітей Донбасу та клятих американців, через яких на його думку і сталася війна на Сході України. Про це повідомляє сайт vikka.ua.

В ефірі програми на телеканалі ОРТ регіонал розповів пропагандистську версію про те, що американці причетні до війни на сході України.

"У мене як у батька, дідуся і просто українського політика болить душа від того, що відбувається у моїй Україні. Я ввечері перед сном та вранці дивлюсь в інтернеті – стріляють/не стріляють. Просто серце розривається, коли гинуть люди та вбивають невинних дітей. І Європа, і Америка мовчать. В Данії через одне вбивство заговорили всі. А тут діти гинуть – і мовчите. А знаєте чому? Тому що вони привели цей злочинний режим до влади, а політика тут подвійних стандартів", – заявив Олійник зі сльозами на очах.

За його словами, до вбивств на сході України причетні американці.

"Сьогодні небезпечна ситуація: ні війни, ні миру. Я по радіо чув найкоротший проноз: протягом дня може трапитися будь-що. Найнебезпечнішою є ілюзія миру, бо вона робить війну ще страшнішою", – сказав колишній нардеп в ефірі.

Олійник впевнений, що небезпека полягає ще й в тому, що українська спільнота не знає, що відбувається насправді нібито через те, що не має доступу до російських телеканалів.

"Українські канали бачать в Донецьку, а російські в Україні – ні. Чому українська влада не дозволяє? І де тоді більше демократії?", – обурився Олійник.

За його словами, руїни на сході – це продукт  "влади війни", адже згідно українського законодавства, для антитерористичної операції не можна використовувати важке озброєння та армію.

"Нині Україна потребує перезавантаження. Чинну владу треба змінити, бо вона сама не піде. Мають вийти мільйони. Нам треба нову конституцію, бо до цієї вже немає довіри", – наголосив екс-мер Черкас.

Як відомо, Володимир Олійник – один зі співавторів скандальних "диктаторських" законів 16 січня. Закони ухвалювалися підняттям рук, без використання системи "Рада" та без обговорення, а їхні тексти стали доступні тільки після того, як депутати за них проголосували. Ці законодавчі акти, на думку більшості експертів, обмежували права громадян, надавали органам державної влади більшу свободу дій у сфері покарання учасників акцій протесту і мали на меті криміналізувати опозицію та громадянське суспільство.

5 грудня Генеральна прокуратура України оголосила колишнього народного депутата від Партії регіонів Олійника в розшук. За зловживання службовим становищем та службове підроблення документів його можуть засудити до позбавлення волі терміном до шести років.

Олійник мешкає в окупованому Росією Криму і з-за кордону вже не вперше критикує українську владу. Так, у грудні минулого року він назвав українську владу "хунтою".

У 1994 році Олійник був головою Черкаської міської ради, з 1998 до 2002 року був міським головою Черкас. У 2004 році Олійник підтримав Помаранчеву революцію, а вже у 2007 році перебіг до регіоналів і став одним зі спікерів ПР.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Друг дітей» Володимир Олійник проливав крокодилячі сльози в ефірі російського ОРТ