Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаські медики готові забирати поранених бійців просто з переповнених госпіталів
18 лютого 2015, 16:42 Друк

Поранених бійців готові виходжувати в Черкасах. Сюди їх згодні доправляти працівники «Обласного центру екстреної медичної допомоги». Йдеться про пацієнтів із госпіталів Дніпропетровська та Харкова, які зараз украй завантажені. Таку пропозицію лікарі «швидкої» озвучили на зустрічі з головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком

– Ми намагаємося допомагати, як можемо, – зауважує директор «Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» Владислав Свириденко. – Ми вже передали Лисичанську автомобіль швидкої допомоги. Там їх катастрофічно бракує. Але можемо ще й так допомогти тепер. 

Їздити по пацієнтів в інші області медики готові хоч завтра. І додають: добровольців не бракує. Просять очільника області лише посприяти з пальним. 

– Ми за тиждень будемо корегувати обласний бюджет, – говорить Юрій Ткаченко. – І обов’язково це врахуємо. Дякую лікарям за те, що пропонують свою допомогу. Зараз такі ініціативи надзвичайно важливі. 

Нагадаємо, в Черкасах уже працює Центр реабілітації для бійців АТО, а також відновне відділення в обласній лікарні.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаські медики готові забирати поранених бійців просто з переповнених госпіталів