Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині громадянин Росії керував стратегічним підприємством
19 лютого 2015, 13:12 Друк

На Черкащині громаді вдалось домогтись свого і звільнити керівника Смілянського електромеханічного заводу, який був громадянином РФ - Олександра Клєвліна. Причиною такого вчинку стало тривале та безглузде блокування роботи керівником стратегічно важливого підприємства у місті Сміла.

Таку інформацію надав народний депутат по смілянському округу, свободівець Сергій Рудик, новину повідомляє «Преса України».

«Нині у Смілі відбулася довгоочікувана подія - звільнено з посади директора Смілянського електромеханічного заводу росіянина Клєвліна, який зупинив роботу підприємства більше двох місяців тому і не допускав працівників на завод. Це підприємство зараз фактично стало стратегічно важливим для держави, адже тут виробляють та ремонтують двигуни для потягів - решта подібних виробництв перебувають на підконтрольній терористам території Донбасу. Тому перемога смілян була важливою для всієї держави», - сказав Рудик.

Парламентар зазначив, що більше ніж два місяці працівники намагались змінити директора.

«Тепер керувати виробництвом буде українець, який, сподіваюся, змінить ставлення до колективу та сприятиме розвиткові заводу. 1500 працівників із нетерпінням чекають змін на краще. Якщо через 100 днів нічого не зміниться - будемо домагатися звільнення й нового керманича», - зазначив Сергій Рудик.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині громадянин Росії керував стратегічним підприємством