Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Тулуба оголосили у розшук
23 лютого 2015, 12:45 Друк

Прокуратура оголосила про підозру екс-голові Черкаської обласної державної адміністрації Сергію Тулубу в контексті розслідування резонансних кримінальних проваджень та перевірки законності дій посадових осіб органів державної влади під час подій Революції гідності.

"Так, слідчим відділом прокуратури області притягнуто до кримінальної відповідальності трьох осіб, які займають високі посади у виконавчих та правоохоронних органах. Зокрема, повідомлено про підозру колишньому голові Черкаської ОДА Сергію Тулубу за фактами незаконного звільнення працівника та розтрати бюджетних коштів, і колишньому начальнику УМВС України в Черкаській області Володимиру Ліпандіну, який давав незаконні вказівки застосовувати фізичне насильство до учасників масових заходів громадського протесту, що проходили в Черкасах в період 23-27 січня 2014 року", – повідомляє прес-служба обласної прокуратури в суботу.

Зазначені підозрювані оголошені в розшук, зараз вживаються заходи для встановлення їх місцезнаходження.

Крім того, повідомлено про підозру колишньому заступнику прокурора міста Черкаси, який будучи старшим групи прокурорів, незаконно погодив повідомлення про підозру та клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою громадянам, які не брали участі в акціях протесту.

Також, прокуратурою області направлено до суду 3 обвинувальних акти по 6 правоохоронцях за фактами вчинення кримінальних правопорушень, пов'язаних з проведенням акцій протесту на підтримку "Євромайдану".

Йдеться про чотирьох співробітників ДАІ, які не вжили заходів до припинення правопорушень та пошкодження майна громадян "тітушками" біля будівлі Будинку рад під час акції протесту 27 січня 2014 року, слідчого Соснівського райвідділу міліції за незаконне затримання активіста, а також заступника батальйону ППС, який не припинив дії підлеглих працівників міліції, які 20 лютого минулого року біля Золотоніської дамби застосували фізичне насильство та спецзасоби до активістів і журналіста Ігоря Єфімова.

Крім цього, оголошено про підозру 5 слідчим органів внутрішніх справ та 3 колишнім працівникам прокуратури за фактами незаконного затримання, притягнення до кримінальної відповідальності та внесення клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою особам під час подій "Євромайдану".

Завершено досудове розслідування кримінальних проваджень по 2 працівникам прокуратури і 3 слідчим міліції. Зараз у відповідності з вимогами кримінального процесуального законодавства сторони захисту знайомляться з матеріалами досудового розслідування.

В рамках кримінальних проваджень слідчими прокуратури також перевіряється законність дій працівників суду про обрання запобіжного заходу громадянам, які були заарештовані під час акцій протесту.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Тулуба оголосили у розшук