Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ользі Фреймут Чигирин видався «важким у використанні»
23 лютого 2015, 12:49 Друк

Стратегічна сесія з розвитку Чигиринського району, ініційована Громадянським рухом «За процвітання Черкащини», відбулася 14 лютого у першій козацькій столиці. Під час заходу було оголошено про старт конкурсу проектів з розвитку туризму на Чигиринщині. Про це інформує ГромЧе.

За словами голови Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталії Нетовкіної, відбір проектів буде проведено на дуже високому рівні, а головою конкурсної комісії стане декан Києво-Могилянської бізнес-школи Олександр Саврук. Як відзначила Наталія Нетовкіна, на конкурс проектів нині покладаються великі сподівання.

– Я вірю, що конкурс стане справжнім «мозковим штурмом», в результаті якого ми отримаємо унікальні проекти. Наше завдання – не повторити чийсь шлях, а відшукати власний, реалізувати те, чого що ніколи не було і здивувати світ,  – констатувала вона.

Про серйозність намірів розвивати туризм на Чигиринщині засвідчив і раптовий візит відомої української телеведучої Ольги Фреймут, котра неформально поспілкувалася з чигиринцями та дала декілька порад, як створити району гарну репутацію.

– Я дійсно мрію зробити Україну культовою і зручною для туристів, – відзначила Ольга Фреймут. – Це знаково, що моя подруга Наталія, яка багато чого досягла і може дозволити собі жити у різних куточках світу, обирає Черкащину. Я знаю що Чигирин досить важкий у використанні, тому що поки сюди доїхала, то мене добряче попідкидало. Але це наша країна, ми її любимо і над цим потрібно працювати.

На думку Ольги Фреймут, попри всі сльози котрі українці проливають нині через ситуацію в державі, настає час ренесансу.

– Ці всі сльози даремно не проливаються. Вони обов’язково виллються у щось хороше і світле – ми так виборюємо своє щастя. Я вірю в те, що ми полюбимо Україну ще більше і вона стане більш зручною та європейською. Бо в нас вже європейський менталітет. Нам залишилося полюбити себе і край, де ми живемо, – відзначила телеведуча. – І тому Чигирин – це ваше щастя і нещастя. Щастя в тім, що дуже красива історія у вас, аура особлива. Але ще немає якоїсь певної репутації. І її потрібно заробити. Я думаю, що у надійних жіночих ручках, це все вдасться. Чим треба я вам всім допоможу. Якщо хочете, то буду хресною мамою Черкащини.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Ользі Фреймут Чигирин видався «важким у використанні»