Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Загиблих Героїв Небесної Сотні з Черкащини нагороджено посмертно орденами «Золота Зірка»
24 лютого 2015, 10:33 Друк

Рідні й близькі шести загиблих Героїв Небесної Сотні з Черкаської області отримали з рук Президента Петра Порошенка ордени «Золота Зірка» Героя України. Про це інформують в Черкаській ОДА.

У річницю Революції Гідності до Києва прибули матері, дружини, діти черкаських Героїв, котрі загинули під час трагічних подій минулого року, а саме: Максим Горошишин, Василь Сергієнко, Віталій Смоленський, Віктор Чернець, Юрій Паращук та Юрій Пасхалін.

Від імені усього Українського народу Президент України щиро подякував матерям та батькам за те, що виростили таких мужніх і прекрасних синів і дочок, а також дітям, які втратили батьків.

– Завдяки самопожертві Героїв Небесної Сотні ми живемо і дихаємо, і маємо унікальний шанс змінити країну на краще, і не дай Боже нам його змарнувати, – сказав Президент під час вручення. – Ми проведемо реформи, розбудуємо Збройні Сили та захистимо державність. Як би не було складно, які б ще випробування не випали на нашу долю, я зроблю все, щоб великі жертви, які за останній рік поніс наш народ, не приведи Господи, не виявилися марними. У цьому вам присягаю.

Загалом Президент Петро Порошенко вручив 107 орденів «Золота Зірка» Героя України рідним Героїв Небесної Сотні. Багато нагород із рук Президента отримали діти, яких тримали на руках рідні Героїв.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Загиблих Героїв Небесної Сотні з Черкащини нагороджено посмертно орденами «Золота Зірка»