Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Благоустроєм Чигирина займаються переселенці
24 лютого 2015, 13:54 Друк

Чигиринський районний центр зайнятості постійно співпрацює з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, роботодавцями в частині забезпечення тимчасової зайнятості населення.

На сьогоднішній день всі сільські ради та Чигиринська міська рада затвердили «Програму організації та фінансування у 2015-2016 роках громадських робіт», «Перелік роботодавців та видів громадських робіт, які будуть проводитися у 2015 році за кошти місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття». Прогнозні видатки для проведення громадських робіт на 2015 рік становлять 399400,00 грн. Вже виділили кошти Чигиринська міська рада (КП «ЄРЦ»), Рацівська, Іванівська, Тіньківська, Топилівська сільські ради. До кінця березня всі сільські ради планують затвердити кошти та розпочати громадські роботи.

В 2015 році одними з перших розпочали громадські роботи КП «ЄРЦ». Залучено до благоустрою м. Чигирина 5 осіб із числа безробітних. Серед них – двоє громадян, що перебралися до Чигиринщини з зони проведення АТО.

Чигирин є візитівкою району, тому міська влада спільно з районним центром зайнятості докладають усіх зусиль, щоб незалежно від пори року місто мало найкращий вигляд.

За інформацією Чигиринського районного центру зайнятості.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Благоустроєм Чигирина займаються переселенці